Wednesday , 19 September 2018

Home » Ukrvancouver » “…Де на світі я не буду, Коломийку не забуду…”

“…Де на світі я не буду, Коломийку не забуду…”

Print Friendly, PDF & Email

Український Православний табір “Коломийка” в цьому році відбудеться з 29 липня до 12 серпня, 2012 р. в місті Aldergrove на Elks Campground. Цей навчально-християнський табір є для дітей з 6 до 15 років які на протязі двох тижнів проживають в будиночках на території табору.

Весела атмосфера, смачне харчування та цікава програма “Коломийки” є однією з найяскравіших подій року дитини. Спортивні ігри, українські танці та музика, уроки мови та релігії, а також вечірні ігри та пригоди не залишають нікого байдужими.

Реєстрація відкрита до 4 липня, так як місця в таборі є обмеженими. За аплікаційною формою, питаннями та більш детальнішою інформацією, будь ласка, звертайтеся через електронну пошту ([email protected]) або зв’яжіться з нами за телефонами вказаними на плакаті.

Сподіваюся, ми побачимося в цьому році.

“…Де на світі я не буду, Коломийку не забуду…” Reviewed by on . Український Православний табір "Коломийка" в цьому році відбудеться з 29 липня до 12 серпня, 2012 р. в місті Aldergrove на Elks Campground. Цей навчально-христи Український Православний табір "Коломийка" в цьому році відбудеться з 29 липня до 12 серпня, 2012 р. в місті Aldergrove на Elks Campground. Цей навчально-христи Rating:
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1