Saturday , 22 January 2022

Home » Ukrvancouver » Акція на знак єдності України та Криму 16 березня

Акція на знак єдності України та Криму 16 березня

Print Friendly, PDF & Email
Як ви знаєте, сьогодні, незважаючи на застереження світової спільноти, що результати не будуть визнаними, в Криму відбувся “референдум” про приєднання півострову до Росії.
Тому цієї неділі, 16 березня, українці Ванкуверу влаштували незвичайну акцію: на знак єдності України та Криму, українці з яскравими синьо-жовтими стягами живим ланцюгом стояли вздовж мосту Burrard Bridge. Активісти також давали інтерв’ю місцевим ЗМІ, щоб інформувати жителів Ванкуверу про обставини, за яких відбувся так званий “референдум”, і чому його не можна вважати легітимним.
Було дуже приємно чути підтримку водіїв, що проїздили в цей час мостом і привітно сигналили – за Україну зараз переживають всюди, навіть у далекому Ванкувері!
Дякуємо усім, хто долучився, та тримаймося разом! Слава Україні!
PS. Особлива подяка Лео Луі за надання чудових фотографій!
Акція на знак єдності України та Криму 16 березня Reviewed by on . Як ви знаєте, сьогодні, незважаючи на застереження світової спільноти, що результати не будуть визнаними, в Криму відбувся "референдум" про приєднання півостров Як ви знаєте, сьогодні, незважаючи на застереження світової спільноти, що результати не будуть визнаними, в Криму відбувся "референдум" про приєднання півостров Rating:
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1