Monday , 29 November 2021

Home » Ukrvancouver » Андрій Шевченко гратиме за Ванкувер?

Андрій Шевченко гратиме за Ванкувер?

Print Friendly, PDF & Email

Зірка світового футболу та форвард київського «Динамо» Андрій Шевченко після Євро-2012 може продовжити футбольну кар’єру у США або Канаді – таку інформацію поширили українські інформагенції з посиланням на дані порталу Soccer Italia.

У його послугах зацікавлена низка клубів північноамериканської футбольної ліги MLS, зокрема Chicago Fire, Philadelphia Union та Vancouver Whitecaps. Зазначається, що головною причиною можливого переїзду Андрія до США є бажання його сім’ї.

Дружина українця – американська модель Крістен Пазік, з якою футболіст одружився в 2004 році у Вашингтоні, не раз заявляла про бажання повернутися на батьківщину.

Інтерес до футболіста з боку американських клубів раніше підтвердив і агент Шевченка Фабіо Парізі. Однак він зазначив, що Андрій не розглядатиме ці пропозиції до завершення Євро-2012.

Таким чином чутки про можливу появу Шевченка у Ванкувері отримали друге дихання, після того як вони активно обговорювались в українській пресі та місцевих фанатських сайтах ще навесні 2001.

Що ж, поживемо – побачимо.

Андрій Шевченко гратиме за Ванкувер? Reviewed by on . Зірка світового футболу та форвард київського «Динамо» Андрій Шевченко після Євро-2012 може продовжити футбольну кар’єру у США або Канаді - таку інформацію поши Зірка світового футболу та форвард київського «Динамо» Андрій Шевченко після Євро-2012 може продовжити футбольну кар’єру у США або Канаді - таку інформацію поши Rating:
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1