Saturday , 22 January 2022

Home » Local News » Ванкуверська Міська Рада підняла Український прапор на знак солідарности з Українським Народом

Ванкуверська Міська Рада підняла Український прапор на знак солідарности з Українським Народом

Print Friendly, PDF & Email

Денис Поліщук (Ванкувер)

За проханнями місцевого активіста, 7-го березня, 2014-го року перед будівлею Ванкуверської Міської Ради був піднятий синьо-жовтий прапор України.

Таке рішення було прийнято на знак солідарности з Українським Народом який переборов режим внутрішньої окупації і нині переживає окупацію російськими військами частини своєї території.

Прапор на урочистому флагштоці перед Ванкуверською Міською Радою

У прийняті рішення звертали увагу на прецеденти в інших містах Канади, а зокрема в Монреалі, та в столиці Оттаві. Спираючись на 200-річчя від дня народження Тараса Г. Шевченка, ВМР вирішила діяти оперативно і вже на другий день після отримання заяви прийняла остаточне рішення.

Український прапор над Монреалською Міською Радою

Український прапор перед Парламентом Канади в Оттаві

 

Нагадуємо, що згідно з останнім переписом населення, у Ванкувері проживає понад 82’000 Українців та осіб Українського походження.

Редакційна Рада Українського Ванкуверу дякує Ірині Широкі за наданий фотоматеріал

Ванкуверська Міська Рада підняла Український прапор на знак солідарности з Українським Народом Reviewed by on . Денис Поліщук (Ванкувер) За проханнями місцевого активіста, 7-го березня, 2014-го року перед будівлею Ванкуверської Міської Ради був піднятий синьо-жовтий прапо Денис Поліщук (Ванкувер) За проханнями місцевого активіста, 7-го березня, 2014-го року перед будівлею Ванкуверської Міської Ради був піднятий синьо-жовтий прапо Rating: 0
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1