Thursday , 4 March 2021

Home » Ukrvancouver » Відбулось чергове засідання книжкового клубу Товариства ім. Івана Франка

Відбулось чергове засідання книжкового клубу Товариства ім. Івана Франка

Print Friendly, PDF & Email
Улас Самчук

Улас Самчук

Валерій Шевчук (Ванкувер)

18 вересня книжковий клуб бібліотеки товариства імені Івана Франка що у Ричмонді збирався на каву та обговорення чергової прочитаної книжки української авторки з Чикаго Ірини Забужко.

Наступного разу на дискусію виноситься роман відомого автора з Волині Уласа Самчука “Марія”.  В бібліотеці є як перше видання книги 1934 року, так і пізніші видання україномовні та англомовні.

Того самого вечора бібліотека придбала дві авторські копії віршів поета Олександра Миська з м.Кременця що на Тернопільщині.  Присутні члени клубу просили передати теплі слова подяки авторові поезій за активну громадянську позицію та плідну працю на користь України.

Крім ділитися думками про прочитану книгу Уласа Самчука, наступного разу в клубі буде демонструватись художній фільм “Вогнем і мечем” .  В основу фільму ліг однойменний роман Генрика Сенкевича Вогнем і мечем.  Картина розповідає про історичні події в Україні за часів Хмельниччини: http://www.youtube.com/watch?v=HVnba95Qw0I

Відбулось чергове засідання книжкового клубу Товариства ім. Івана Франка Reviewed by on . [caption id="" align="alignleft" width="200" caption="Улас Самчук"][/caption] Валерій Шевчук (Ванкувер) 18 вересня книжковий клуб бібліотеки товариства імені Ів [caption id="" align="alignleft" width="200" caption="Улас Самчук"][/caption] Валерій Шевчук (Ванкувер) 18 вересня книжковий клуб бібліотеки товариства імені Ів Rating:
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1