Monday , 29 November 2021

Home » Ukrvancouver » Вітання з нагоди 21-ої річниці Незалежності України

Вітання з нагоди 21-ої річниці Незалежності України

Print Friendly, PDF & Email

Конґрес Українців Канади

~ 24 серпня 1991 року – 24 серпня 2012 року ~

Шановна громадо!

Конгрес Українців Канади та усі складові організації з найкращими побажаннями вітають українсько-канадську громаду та людей України з нагоди 21-ої річниці Незалежності України.

Двадцять один рік тому народ України сенсаційно проголосував за мирне заснування вільної та незалежної Української Держави. Здобувши незалежність, Україна залишила позаду гніт Радянського Союзу, щоб приєднатись до спільності незалежних держав і де політичні рішення тепер приймаються у Києві, а не в Москві.

Прийняття проголошення незалежності позначило повернення до демократії в Україні після століть царського самодержавства та 70-ти років комуністичної диктатури. Так розпочався важкий процес створення сучасної, демократичної та заможної Української Держави, об’єднаної гордим знаменом синьо-жовтого національного прапору та українською мовою відновленою на своє законне місце – як офіційну державну мову.

Після двох десятиліть Україна продовжує власними зусиллями долати спадщину придушень та чужорідного панування, є тривожні знаки, що існують спроби зруйнувати важкоздобуті досягнення Української Держави, піддавати сумніву мову, національну ідентичність, права людини та демократію України. Демократія в Україні поступово руйнується через придушування політичної опозиції. Розуміючи це, дуже важливо усім українцям в Україні та у діаспорі спільно працювати, щоб принципи, на яких закладено незалежність України, не були зруйновані.

В 1991 році Канада стала першою західною країною визнавшою незалежність України і від того часу є стійким прихильником України та Українського народу. Конгрес Українців Канади продовжує працювати з урядом Канади та українцями-канадцями, щоб використати ці особливі стосунки і безліч наших історичних, родинних та організаційних уз з Україною задля сприяння постійного демократичного, економічного та культурного розвитку.

З повагою та найщирішими побажаннями,

Конґрес Українців Канади
Павло Ґрод, Президент

Вітання з нагоди 21-ої річниці Незалежності України Reviewed by on . Конґрес Українців Канади ~ 24 серпня 1991 року - 24 серпня 2012 року ~ Шановна громадо! Конгрес Українців Канади та усі складові організації з найкращими побажа Конґрес Українців Канади ~ 24 серпня 1991 року - 24 серпня 2012 року ~ Шановна громадо! Конгрес Українців Канади та усі складові організації з найкращими побажа Rating:
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1