Tuesday , 19 October 2021

Home » Ukrvancouver » Допомога новоприбулим імігрантам

Допомога новоприбулим імігрантам

Print Friendly, PDF & Email

НА ПРАВАХ РЕКЛАМИ

Жанна Войтенкова
Я живу у Ванкуверi вже 17 рокiв i маю великий досвід допомоги новоприбулим iммiгрантам в адаптації до нового життя.  I хоча Ванкувер це найкраще мiсто Канади, а за  бiльшiстю свiтових рейтингiв то i свiту, першi кроки в новiй країнi особливо складнi.

Не  знаючи особливостей нового середовища, його законiв, звичаїв, ми часто робимо помилки, якi виливаються в значнi суми грошей i часто приводять до непотрібних стресів  і, як правило, розчарування.  Знаю це з власного досвiду. Тому квалiфiкована допомога,  правильна порада, своєчасна пiдказка особливо важливi в цей складний час.

Щоб  спокiйно, без стресiв i фiнансових втрат адаптуватись в нових життєвих обставинах, я пропоную свої послуги: знайду до вашого приїзду житло, зустрiну в аеропорту, допоможу отримати потрiбнi документи, медичну страховку, вiдкрити банкiвський рахунок i оформити кредитну картку, допоможу влаштувати дiтей в хорошу школу, а вас, як-що потрiбно, на курси англiйськоi мови та курси по працевлаштуванню.

Пiдключу до iнтернету i знайду недорогу i якiсну телефонну компанiю для мiжнародних переговорiв з вашими близькими.  Пiдкажу, де i як краще купити авто, меблi та iнше.

Оскiльки я також квалiфiкований екскурсовод,  покажу весь Ванкувер i мiсця дивовижної краси поза межами самого міста, у прoвiнцiї.

Приїжджайте до нас! Життя у Британськiй Колумбiї прекрасне, i я допоможу вам швидше це  відчути.

Мої контакти:

Жанна Войтенкова

тел: 604-669-9291

email: [email protected]

Допомога новоприбулим імігрантам Reviewed by on . НА ПРАВАХ РЕКЛАМИ Жанна Войтенкова Я живу у Ванкуверi вже 17 рокiв i маю великий досвід допомоги новоприбулим iммiгрантам в адаптації до нового життя.  I хоча В НА ПРАВАХ РЕКЛАМИ Жанна Войтенкова Я живу у Ванкуверi вже 17 рокiв i маю великий досвід допомоги новоприбулим iммiгрантам в адаптації до нового життя.  I хоча В Rating:
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1