Monday , 17 January 2022

Home » Culture » Запрошуємо громаду Британської Колумбії до участі в “Західноканадському збірнику”

Запрошуємо громаду Британської Колумбії до участі в “Західноканадському збірнику”

Print Friendly, PDF & Email

Як повідомив редакцію УВ пан Микола Сорока із Канадського Інституту Українських Студій (CIUS, Едмонтон), готується до публікації сьомий випуск “Західноканадського збірника”. Громада Британської Колумбії запрошується до активної участі у підготовці цього видання.

“Західньоканадський збірник”, який видається заходами західньоканадського осередку Наукового товариства ім. Тараса Шевченка. Якщо ви маєте цікавий матеріал про різні сторони життя української громади в Канаді, насамперед у Західній Канаді, просимо подати його на розгляд редакторів для публікації в новому збірнику.

Публікуються також художні твори – вірші, оповідання. Розмір статті не є обмежений, але бажано, щоб не перевищував 25 сторінок у 2 інтервали. Український текст має бути попередньо відредаґований. Реченець подання – 31 серпня 2013 року.

Збірник планується видати до 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка навесні 2014 р.

Прохання надсилати статті на адреси двох співредакторів:

Валерій Полковський – [email protected]

Микола Сорока – [email protected]

Запрошуємо громаду Британської Колумбії до участі в “Західноканадському збірнику” Reviewed by on . Як повідомив редакцію УВ пан Микола Сорока із Канадського Інституту Українських Студій (CIUS, Едмонтон), готується до публікації сьомий випуск "Західноканадсько Як повідомив редакцію УВ пан Микола Сорока із Канадського Інституту Українських Студій (CIUS, Едмонтон), готується до публікації сьомий випуск "Західноканадсько Rating: 0
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1