Tuesday , 19 October 2021

Home » Culture » Кому словник до сніданку?

Кому словник до сніданку?

Print Friendly, PDF & Email

Тарас Береза (Львів)

Cловник англо–український навчальний до сніданку «Поласуймо англійською!» , видавництво «Апріорі», м. Львів, 2013. 432 с.

Cловник англо–український навчальний до сніданку «Поласуймо англійською!» є універсальним джерелом знань для усіх, хто вивчає англійську мову. Окрім універсальної природи цього довідкового видання, тематика його лексичного та граматичного наповнення покликана якнайкраще сприяти учням і студентам у підготовці до державної підсумкової атестації (ДПА) та зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), а також складання міжнародних іспитів з англійської мови.

Основними перевагами Словника є його двомовність, тематичність і навчальний характер. Двомовна природа Словника якнайкраще відтворює суть та показує практичне застосування ключових англійських слів і висловів у сучасному розмовному та писемному мовленні. Тематичне розташування матеріалу дасть можливість користувачам зосередити увагу на найнеобхіднішому матеріалі, а навчальний характер Словника дозволить поглибити й удосконалити знання окремих розмовних і граматичних тем, словосполучень та словотвору.

Facebook:           http://www.facebook.com/DictionaryZone

Dictionary zone:  www.folk-dictionary.com

Webpage:           www.webfocus.com.ua

Community:         http://www.usw.com.ua/group/dictionaries/forum

Кому словник до сніданку? Reviewed by on . Тарас Береза (Львів) Cловник англо–український навчальний до сніданку «Поласуймо англійською!» , видавництво «Апріорі», м. Львів, 2013. 432 с. Cловник англо–укр Тарас Береза (Львів) Cловник англо–український навчальний до сніданку «Поласуймо англійською!» , видавництво «Апріорі», м. Львів, 2013. 432 с. Cловник англо–укр Rating: 0
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1