Saturday , 22 January 2022

Home » Ukrvancouver » Концерт-реквієм з нагоди 200-річчя Т.Г. Шевченка у Ванкувері

Концерт-реквієм з нагоди 200-річчя Т.Г. Шевченка у Ванкувері

Print Friendly, PDF & Email
Софія Пилипенко (Ванкувер)
У неділю 23 березня в українській православній церкві Успіння Пресвятої Богородиці відбувся концерт-реквієм на честь Героїв Майдану та з нагоди 200-річчя Т.Г. Шевченка.
 
Юлія Шокалюк з родиною та друзями підготувала чудову програму. Спів хору, гра бандуристів, виступи солістів та солісток, а також урочисте читання віршів супроводжувалися прекрасною підбіркою фотографій про Україну. Усі ці елементи було гармонійно поєднано – і в залі відчувалися дійсно українська душа та енергія!
 
Дякуємо організаторам за такий зворушливий концерт!
Декілька уривків з концерти ви можете побачити за наступними посиланнями. Приємного перегляду та дякуємо пані Олі за наданий відеоматеріал!
Концерт-реквієм з нагоди 200-річчя Т.Г. Шевченка у Ванкувері Reviewed by on . Софія Пилипенко (Ванкувер) У неділю 23 березня в українській православній церкві Успіння Пресвятої Богородиці відбувся концерт-реквієм на честь Героїв Майдану т Софія Пилипенко (Ванкувер) У неділю 23 березня в українській православній церкві Успіння Пресвятої Богородиці відбувся концерт-реквієм на честь Героїв Майдану т Rating:
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1