Monday , 29 November 2021

Home » Local News » Концерт-реквієм з нагоди 200-річчя Т.Г. Шевченка у Ванкувері
Концерт-реквієм з нагоди 200-річчя Т.Г. Шевченка у Ванкувері

Концерт-реквієм з нагоди 200-річчя Т.Г. Шевченка у Ванкувері

April 17, 2014 12:33 pm by: Category: Local News Leave a comment A+ / A-
Print Friendly, PDF & Email

У неділю 23 березня в українській православній церкві Успіння Пресвятої Богородиці відбувся концерт-реквієм на честь Героїв Майдану та з нагоди 200-річчя Т.Г. Шевченка.

 

Юлія Шокалюк з родиною та друзями підготувала чудову програму. Спів хору, гра бандуристів, виступи солістів та солісток, а також урочисте читання віршів супроводжувалися прекрасною підбіркою фотографій про Україну. Усі ці елементи було гармонійно поєднано – і в залі відчувалися дійсно українська душа та енергія!

 

Дякуємо організаторам за такий зворушливий концерт!

 

Декілька уривків з концерти ви можете побачити за наступними посиланнями. Приємного перегляду та дякуємо пані Олі за наданий відеоматеріал!

Концерт-реквієм з нагоди 200-річчя Т.Г. Шевченка у Ванкувері Reviewed by on . У неділю 23 березня в українській православній церкві Успіння Пресвятої Богородиці відбувся концерт-реквієм на честь Героїв Майдану та з нагоди 200-річчя Т.Г. Ш У неділю 23 березня в українській православній церкві Успіння Пресвятої Богородиці відбувся концерт-реквієм на честь Героїв Майдану та з нагоди 200-річчя Т.Г. Ш Rating: 0
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1