Tuesday , 18 January 2022

Home » Ukrvancouver » Ліґа Українців Канади: заява щодо справи Сергія Власенка

Ліґа Українців Канади: заява щодо справи Сергія Власенка

Print Friendly, PDF & Email

Ліґа Українців Канади, прес-реліз

7 березня 2013 – Торонто

Крайові Управи  Ліґи Українців Канади та Ліґи Українок Канади стурбовані справою Сергія Власенка. Як повідомляє The Washington Times С. Власенко є одним з членів опозиції українського парламенту та  провідним адвокатом Юлії Тимошенко, який був позбавлений мандату народного депутата України.

Позбавлення Власенка імунітету та його місця в парламенті – є ще одною ознакою залякування офіційної опозиції та юристів, які обороняють Юлію Тимошенко. Ми стурбовані тим, що рішення та вчинки сьогоднішньої влади можуть стати приводом для арешту та тюремного ув’язнення Сергія Власенка.

Українська влада проводить тривалі політично-мотивовані арешти та ув’язнення правозахисників і лідерів опозиційних партій, найбільш відомі серед яких є Юрій Луценко та Юлія Тимошенко.

Внаслідок нещодавніх подій, ми закликаємо Достойного Джона Берда, Міністра ЗС Канади, підтвердити довготривалий політичний курс Канади, щодо політично-мотивованих переслідувань лідерів опозиції та членів парламенту, закликаючи українську владу припинити політично-цілеспрямовані дії проти Сергія Власенка.

Ліґа Українців Канади: заява щодо справи Сергія Власенка Reviewed by on . Ліґа Українців Канади, прес-реліз 7 березня 2013 - Торонто Крайові Управи  Ліґи Українців Канади та Ліґи Українок Канади стурбовані справою Сергія Власенка. Як Ліґа Українців Канади, прес-реліз 7 березня 2013 - Торонто Крайові Управи  Ліґи Українців Канади та Ліґи Українок Канади стурбовані справою Сергія Власенка. Як Rating:
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1