Wednesday , 4 August 2021

Home » Ukrvancouver » Микита Кожум’яка (Niki Tanner) – перша українська 3-D анімація (2013)

Микита Кожум’яка (Niki Tanner) – перша українська 3-D анімація (2013)

Print Friendly, PDF & Email

Джерело:  http://www.hurtom.com

Зустрічайте – перший український 3-D анімафільм! Ця анімація є власне авторською інтерпретацією легенди про Микиту Кожум’яку молодого письменника Антона Сіяніка. Трейлер мультфільму презентували на кіноринку під час Каннського кінофестивалю ще на початку 2012 року. Там його помітили американські кіновиробники. Проект їм настільки сподобався, що вони запропонували спільно профінансувати творіння і взяти його в свій прокат.

Попри те що в основу покладена українська казка про Кирила Кожум’яку, мультик суттєво відрізняється від неї розвитком історії, цілями, засобами вираження і, головне, героєм, який є сином Кирила, маленьким хлопчиком Микитою. Будучи компіляцією з фантазії творців та найрізноманітніших легенд, книжок, а може, й інших мультфільмів, «Микита Кожум’яка» творився паралельно з однойменною книжкою Антона Сіяніки, що вийшла друком торік.

Роботу над анімаційним фільмом почали в далекому 2007 році. Спочатку проект фінансувало приватне джерело, яке після 2008 кризи збанкрутіло. У 2011 спроби продати проект зазнали провал. Тоді продюсери звернулися до держави. Загалом основні труднощі виникли через відсутність фахівців, які могли б працювати з 3D-технологією. Спеціально для мультфільму були записані 7 пісень. Головний саундтрек до “Никити Кожум’яки” виконала співачка Інна Бордюг відома в народі, як українська співачка Злата Огневич – представниця України на пісенному конкурсі Євробачення 2013.

Короткий анонс першої української 3-D анімації: Перший повноекранний вітчизняний мультиплікаційний блокбастер за мотивами української народної казки про Микиту Кожум’яку, який переміг вогнедихаючого дракона.

Оригінальна назва: Микита Кожум’яка
Світова назва: Niki Tanner
Рік виробництва: 2011
Рік виходу на екрани в Україні: 2013
Рік виходу на екрани в світі: 2013
Тривалість: 80 хвилин

Режисер: Ростислав Гарбар, Сергій Гаврилов, Михайло Костров
Художники: Северин Савчук, Юлія Баска
Художник-постановник: Світлана Мороз, Наталія Зеленюк
Продюсер: Дмитро Бєлінський
Сценарист: Сергій Гаврилов, Вадим Шинкарев
Композитор: Сергій Белоусов, Михайло Некрасов, Геннадій  Татарченко
Виробництво студії (2009): “Карандаш-Продакш”
Компанія-виробник (2013): ТОВ “Панама Ґран Прі”

Бюджет: 28 млн. гривень
Жанр: анімація, фантастика

Микита Кожум’яка (Niki Tanner) – перша українська 3-D анімація (2013) Reviewed by on . Джерело:  http://www.hurtom.com Зустрічайте – перший український 3-D анімафільм! Ця анімація є власне авторською інтерпретацією легенди про Микиту Кожум’яку мол Джерело:  http://www.hurtom.com Зустрічайте – перший український 3-D анімафільм! Ця анімація є власне авторською інтерпретацією легенди про Микиту Кожум’яку мол Rating:
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1