Thursday , 16 September 2021

Home » Ukrvancouver » Митрополит Константин блаженної пам’яті 1936 – 2012

Митрополит Константин блаженної пам’яті 1936 – 2012

Print Friendly, PDF & Email
Митрополит Констянтин

Вранці 21 травня 2012 року на 76 році життєвої подорожі, упокоївся Блаженніший Митрополит Константин, Правлячий Ієрарх Центральної Єпархії та Предстоятель  Святої Української Православної Церкви в США.

Передчасне упокоєння блаженної пам’яті Митрополита Константина, на тлі останніх подій в Церкві в Канаді, вимагає відповіді на питання Куди іде Українська Православна Діаспорна Церква?  Для всіх хто себе посвячував на оборону політв’язнів в 70-тих роках, хто себе посв’ячував на розбудову українських церков, хто воював за здобуття незалежної і демократичної України, теперішній стан діаспорних православних церков є майже не зрозумілий.

Як могло таке статися що за 20 років так радикально змінилися українські православні церкви в північній Америці?  Як можливо що за такий короткий час Церква відцуралася майже всього за що воювали і віддавали своє майно і життя фундатори і будівельники наших храмів?  Як можливо що ієрархи ніби то шанують па’ять Митрополита Іларіона і Патріарха Мстислава, але своїми діями заперечують і руйнують все що Вони вчили і будували?

Покійний Митрополит Константин  сполучував церкву минулого з сьогоднішою і в свій спосіб стримував намагання певних кіл Консисторії затерти сліди українства в церкві. Світлая йому пам’ять.

Більше про Митрополита Константина та про вибір перед яким стоять православні українці Північної Америки читайте тут http://www.holytrinitykp.com/important

Митрополит Константин блаженної пам’яті 1936 – 2012 Reviewed by on . Митрополит Констянтин Вранці 21 травня 2012 року на 76 році життєвої подорожі, упокоївся Блаженніший Митрополит Константин, Правлячий Ієрарх Центральної Єпархії Митрополит Констянтин Вранці 21 травня 2012 року на 76 році життєвої подорожі, упокоївся Блаженніший Митрополит Константин, Правлячий Ієрарх Центральної Єпархії Rating:
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1