Sunday , 23 January 2022

Home » Featured » Навчання в Канаді: Ваша дорога в університет починається тут

Навчання в Канаді: Ваша дорога в університет починається тут

Print Friendly, PDF & Email

На правах реклами

Якщо ви студент в Канаді і шукаєте коледж для того, щоб продовжити навчання, Alexander College є саме для вас! 

Alexander College входить в міжнародну програму BCCAT Transfer System, завдяки якій студенти після 2 років навчання в коледжі можуть продовжити навчання в будь-якому університеті Канади. У нас також є дипломи та академічні курси англійської.

Деталі на сайті https://alexandercollege.ca/about-us/

Кампуси розташовані в двох великих містах Канади – Бернабі і Ванкувері. Ванкуверський кампус розташований в безпосередній близькості до океану. В обох випадках поруч з навчальними корпусами перебувають банки, магазини, кафе, і розважальні центри.

Навчальний рік має чотири терміни: осінь (вересень-грудень), зима (січень-квітень), весна (травень-липень) та літній інтенсивний період (липень-серпень).

Ми зараз приймаємо нових студентів на весняний семестр 2020 року. Заняття будуть проводитися в онлайн-форматі (віртуальні класи) починаючи з 27 квітня 2020. https://alexandercollege.ca/web-2018/wp-content/uploads/2020/03/BlueJeans_Basics.pdf

Поговоріть з нашим консультантом за освітою надіславши електронний лист на адресу [email protected].

Навчання в Канаді: Ваша дорога в університет починається тут Reviewed by on . На правах реклами Якщо ви студент в Канаді і шукаєте коледж для того, щоб продовжити навчання, Alexander College є саме для вас!  Alexander  На правах реклами Якщо ви студент в Канаді і шукаєте коледж для того, щоб продовжити навчання, Alexander College є саме для вас!  Alexander  Rating: 0
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1