Saturday , 22 January 2022

Home » Culture » Назар Стодоля від Українців Сіеттлу

Назар Стодоля від Українців Сіеттлу

Print Friendly, PDF & Email
Цієї неділі, 4 травня, у Ванкувері відбулася історична подія! Українська громада Сіеттлу презентувала українцям Ванкуверу свою нову п’єсу Назар Стодоля, яку вони підготували до 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.
IMG_3435
В житті української громади Ванкуверу така подія – унікальна!
Ми були вражені енергією та чудовою грою акторів, запальним виступом танцювального колективу Барвінок, а також мальовничими декораціями та яскравими костюмами!
IMG_3442
Особливо цінно, що все це – для благодійної мети!
Валентина та Петро Дрогомирецькі підтримали ініціативу Світлани Комінко – та разом організували показ вистави у Ванкувері. Усі зібрані кошти передано в фонд O.W.L. Ukrainian Canadian Education and Charity Trust, що вже цього літа запрошує декількох дітей з України на навчання у Canadian College of English Language.
Дізнатися більше про фонд ви можете за цим посиланням.
Ми дуже вдячні українській громаді Сіеттлу за підтримку та прекрасну виставу!
Сподіваємося частіше зустрічатися та працювати над спільними проектами!
До нових зустрічей!
Назар Стодоля від Українців Сіеттлу Reviewed by on . Цієї неділі, 4 травня, у Ванкувері відбулася історична подія! Українська громада Сіеттлу презентувала українцям Ванкуверу свою нову п'єсу Назар Стодоля, яку вон Цієї неділі, 4 травня, у Ванкувері відбулася історична подія! Українська громада Сіеттлу презентувала українцям Ванкуверу свою нову п'єсу Назар Стодоля, яку вон Rating: 0
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1