Monday , 17 January 2022

Home » Recreation » Осінь під “майонезом”

Осінь під “майонезом”

Print Friendly, PDF & Email

Валерій Шевчук, Ванкувер

Після недовгого періоду дощів до Ванкуверу прийшла золота осінь.  Тільки ось в чому проблема: щоб її побачити – треба піднятись на пару сотень метрів в гори.  Справа в тому, що над Ванкувером вже кілька діб не розсіюється туман.  Наступив так званий зворотній ефект температур, коли у вищих прошарках атмосфери тепліше ніж на долині.

на долині туман упав

на долині туман упав

Тому в ці вихідні ванкуверці потягнулись на Верховину “погрітись”.  І справді, на Сайпрусі сьогодня було тепло як літом.  Замість чудового краєвиду, який зазвичай відкривається на місто,  можна було спостерігати не менше шокуючий білий килим туману.

В горах, крім як насолоджуватись бальзамічним повітрям та смагнути на сонці, можна було збирати гриби, яких цього року як ніколи.  Правда сезон вже закінчується і більшість з білих грибів були перезрілі.

грибів цього року як ніколи

грибів цього року як ніколи

Хочеться нагадати про ще один феномен цієї осіні під “майонезом”.  На Стівстоні, що у Ричмонді, серед туману знайшли притулок 10 000 арктичних білих гусей з Росії.

Місцевим фермерам таке нашестя не до вподоби, а пересічним мешканцям то чиста розвага.

білі гуси

білі гуси

Осінь під “майонезом” Reviewed by on . Валерій Шевчук, Ванкувер Після недовгого періоду дощів до Ванкуверу прийшла золота осінь.  Тільки ось в чому проблема: щоб її побачити - треба піднятись на пару Валерій Шевчук, Ванкувер Після недовгого періоду дощів до Ванкуверу прийшла золота осінь.  Тільки ось в чому проблема: щоб її побачити - треба піднятись на пару Rating: 0
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1