Tuesday , 19 October 2021

Home » Ukrvancouver » «Права людини поза грою» – Харків

«Права людини поза грою» – Харків

Print Friendly, PDF & Email

(УВ передає новину з Харкова)

16 червня 2012 року. Зараз у Харкові біля Академічного театру опери та балету (вул. Сумська, 25) проходить виставка «Права людини поза грою» – акція з нагоди проведення футбольного чемпіонату «Євро–2012».

Захід організований неурядовою організацією «Центр Громадянських Свобод» в партнерстві з чеською організацією “People in Need”. Партнери у Харкові – Молодіжний правозахисний рух, ГО «Альтернатива», «Зелений фронт», Харківська правозахисна група та інші організації.

Харківська міська влада погрожувала виставку розігнати о 15:00. Проте, цього не сталося – якраз в цей час до стендів підійшла велика група вболівальників у жовтогарячих футболках – голландці. Очевидно, саме це й завадило вчинити це.

До вашої уваги подається фоторепортаж з виставки .

«Права людини поза грою» – Харків Reviewed by on . (УВ передає новину з Харкова) 16 червня 2012 року. Зараз у Харкові біля Академічного театру опери та балету (вул. Сумська, 25) проходить виставка «Права людини (УВ передає новину з Харкова) 16 червня 2012 року. Зараз у Харкові біля Академічного театру опери та балету (вул. Сумська, 25) проходить виставка «Права людини Rating:
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1