Monday , 17 January 2022

Home » Local News » Презентація книги-біографії ванкуверського автора Андрія Семетюка “A Promise Kept”

Презентація книги-біографії ванкуверського автора Андрія Семетюка “A Promise Kept”

Print Friendly, PDF & Email
Цієї неділі, 30 березня, у Ванкувер завітав Андрій Семотюк, щоб презентувати написану ним біографію своєї мами Соломії Дроздовської – A Promise Kept: A Tribute to a Mother’s Love.
Знаково, книга починається словами “To the world you may be one person, but to one person you may be the world”.
Андрій довго готувався до написання цієї книги – він записував на плівку спогади мами, а також родичів та друзів; зберігав листи та інші родинні документи; вів журнал. Він розповідає, що вперше замислився над написанням цієї біографії ще в дитинстві, а над самою книгою працював аж дев’ять років. Наголосив, що хотів передати не факти, а емоції та переживання.
Він також зазначив, що книга, звичайно, в першу чергу про його родину. Але він впевнений, що кожен може знайти у ній щось про себе – особливо серед тих, хто сам походить з родини емігрантів.
Щодо того, що кожен з нас може зробити зараз для України – пан Семотюк порадив більше цікавитися історією, в тому числі історією своєї родини, та зберегти її для прийдешніх поколінь.
Про саму книгу читайте скоро на сторінках Українського Ванкуверу.
Презентація книги-біографії ванкуверського автора Андрія Семетюка “A Promise Kept” Reviewed by on . Цієї неділі, 30 березня, у Ванкувер завітав Андрій Семотюк, щоб презентувати написану ним біографію своєї мами Соломії Дроздовської - A Promise Kept: A Tribute Цієї неділі, 30 березня, у Ванкувер завітав Андрій Семотюк, щоб презентувати написану ним біографію своєї мами Соломії Дроздовської - A Promise Kept: A Tribute Rating:
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1