Friday , 14 August 2020

Home » Ukrvancouver » Прем’єра нового роману “Помста Ярослава”

Прем’єра нового роману “Помста Ярослава”

Print Friendly, PDF & Email

Мірко Петрів (Ванкувер, Канада)
Yaroslav Treasure

“Помста Ярослава” (Yaroslaw’s Revenge) є продовженням книжки “Скарб Ярослава”  (Yaroslaw’s Treasure), роману який набув неабиякий резонанс серед українців діаспори. Як доказ цього, старші класи українських шкіл в Торонто читали Yaroslaw’s Treasure в якості шкільного завдання.

Цей трилер розкриває давню українську історію і показує як ці давні події віддзеркалюються в сьогоднішній політиці. Велика частина дії роману відбувається на тлі Помаранчевої Революції, хоч сама повість починається сумнозвісним днем 6-го грудня 1240-го року.

Український літературний журнал Критика дав наступну рецензію на Yaroslaw’s Тreasure:

…За жанром Yaroslaw’s Тreasure – трилер, із якого можна було би зробити голлівудський бойовик. Усі його складники наявні: сильні та шляхетні герої протистоять арміям і мафіям, всепереможний герой рятує героїню, підлі зрадники зраджують, і весь цей салат присмачено стріляниною, погонями, еротикою, сентиментальністю, місією планетарного масштабу і критичним аналізом політичного становища в Україні.

Нова повість, Yaroslaw’s Revenge, пов’язує нероз’яснені вбивства і резонансні події у сучасній Україні у формі нового холодно-воєнного трилера.

Поки автор не має свіжого контракту від канадського видавництва – читачі Українського Ванкуверу матимуть змогу читати Yaroslaw’s Revenge у формі книжкового серіалу! Планується щотижня розміщувати по два розділи цієї книги на сайті УВ.

Приємного читання!

Читайте Yaroslaw’s Revenge (англ. мовою) у розділі Книги

Прем’єра нового роману “Помста Ярослава” Reviewed by on . Мірко Петрів (Ванкувер, Канада) "Помста Ярослава" (Yaroslaw’s Revenge) є продовженням книжки "Скарб Ярослава"  (Yaroslaw’s Treasure), роману який набув неабияки Мірко Петрів (Ванкувер, Канада) "Помста Ярослава" (Yaroslaw’s Revenge) є продовженням книжки "Скарб Ярослава"  (Yaroslaw’s Treasure), роману який набув неабияки Rating:
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1