Monday , 29 November 2021

Home » Local News » Про сучасне українське мистецтво

Про сучасне українське мистецтво

Print Friendly, PDF & Email

У суботу, 29 березня, відбувся вечір присвячений обговоренню сучасного українського мистецтва.
Декілька тижнів тому Світлана Бесага запропонувала проводити зустрічі для спілкування про культуру, історію, літературу, кіно та інші теми. Виявилося, у Ванкувері є справжній знавець сучасного українського мистецтва – тож розпочати вирішили саме з цієї теми.

Наталія Філоненко близько двадцяти років була незалежним куратором арт-проектів у Києві та організовувала оригінальні виставки. Фотографії з декількох таких виставок Наталія показала учасникам зустрічі цієї суботи. Вона розказала про художників, роботи яких були представлені у цих виставках, та поділилася історією створення деяких робіт. Кожна виставка об’єднувала роботи різних митців – але завдяки Наталії всі вони були об’єднані однією центральною ідеєю, та разом набували нового змісту.

Було дуже цікаво дізнатися про життя творців сучасного українського мистецтва від одного з найактивніших учасників! Дякуємо, Наталія, та сподіваємося ця зустріч матиме продовження!
Про сучасне українське мистецтво Reviewed by on . У суботу, 29 березня, відбувся вечір присвячений обговоренню сучасного українського мистецтва. Декілька тижнів тому Світлана Бесага запропонувала проводити зуст У суботу, 29 березня, відбувся вечір присвячений обговоренню сучасного українського мистецтва. Декілька тижнів тому Світлана Бесага запропонувала проводити зуст Rating:
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1