Sunday , 23 January 2022

Home » Culture » “Різдвяна свічка” в Українській греко-католицькій єпархії Нью-Вестмінстера

“Різдвяна свічка” в Українській греко-католицькій єпархії Нью-Вестмінстера

Щорічна благодійна кампанія

Print Friendly, PDF & Email

Вже третій рік щорічна кампанія “Різдвяна свічка” в Українській греко-католицькій єпархії  в Нью-Вестмінстері збирає кошти для знедолених, інвалідів та дітей-сиріт в Україні.

32

Наразі зібрано $ 9214. Це дає можливість заохочувати дітей та мирян Української Греко-Католицької Церкви Канади і США бути більш обізнаними з їх культурною та духовною батьківщиною і взяти участь у цій глобальній програмі зі збору грошей, авторами якого Карітас України. Карітас України є офіційною благодійною організацією Української греко-католицької церкви і схвалена Блаженнішим Святославом Шевчуком. Організація працює по всій Україні, щоб забезпечити основні потреби нужденних, малозабезпечених, інвалідів та дітей-сиріт.

31

В 2012 році старт компанії охопив тільки частину парафій Ванкувера і зібрав приблизно $ 2500. Слава про проект «Різдвяна свічка» ширилася, люди передавали із уст в уста, було розказано в засобах масової інформації. Інтерес до проекту виріс і в цьому році єпархія розширила свою сферу до всіх українських католицьких парафій в Британській Колумбії, в тому числі Ванкувер, Нью-Вестмінстер, Суррей, Річмонд, Келовна, Вернон, Kaмлупса, Пентінктона, Грінгрода, принца Георга і острова Ванкувер. Крім того, проект привернув інтерес українського католицького приходу в Сіетлі, штат Вашингтон, США, а також кілька парафій в канадських містах Оттава і Едмонтоні. Внесок усіх парафій і добровольців був величезний і зіграв важливу роль в успіху цього року.

34

Українська католицька єпархія Нового Вестмінстера та Rev Кен Новаківський, єпископ Нью-Вестмінстерський, разом з Єпархіальним канцлером о. Юрієм Вишневським і координатор Дана Корен Лупиніс  дякують всім волонтерам за допомогу в місії з надання допомоги знедоленим дітям в Україні.

Для отримання додаткової інформації або якщо Ви хочте стати добровольцем, брати участь в організації або зробити пожертвування для 2014 кампанії, будь ласка, звертайтеся до координатора цього проекту Дани Корен Lupynis на [email protected]

“Різдвяна свічка” в Українській греко-католицькій єпархії Нью-Вестмінстера Reviewed by on . Вже третій рік щорічна кампанія "Різдвяна свічка" в Українській греко-католицькій єпархії  в Нью-Вестмінстері збирає кошти для знедолених, інвалідів та дітей-си Вже третій рік щорічна кампанія "Різдвяна свічка" в Українській греко-католицькій єпархії  в Нью-Вестмінстері збирає кошти для знедолених, інвалідів та дітей-си Rating: 0
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1