Monday , 29 November 2021

Home » Culture » Свято Миколая в Українській школі Ванкувера

Свято Миколая в Українській школі Ванкувера

В Українській школі Ванкувера учні виступили з вертепом

Print Friendly, PDF & Email

Світлана Бесага (Ванкувер)

В Українській школі Ванкувера пройшло Свято Миколая в приємній урочистій атмосфері.

Учні Української школи Ванкувера виступили з Різдвяним вертепом

Учні та вчителі Української школи Ванкувера виступили з Різдвяним вертепом

Дітлахи підготували перший виступ Різдвяного вертепу і декламували свої віршики, радуючи батьківське та вчительське вухо й око.

Учасники вертепу Української школи Ванкувера

Учасники вертепу Української школи Ванкувера

Вдягнені в костюми пастушків та ангелів, дітки заспівали Різдвяних колядок

Шкільний вертеп 2014 року у Ванкувері

Шкільний вертеп 2014 року у Ванкувері

і закликали Святого Миколая з подарунками.

Св. Миколай завітав до учнів Української школи

Св. Миколай завітав до учнів Української школи

Говорить одна з викладачів Української школи Ванкувера Наталя Лупиніс: “Напередодні світлих днів Різдва Христового та Нового Року маємо можливість оглянути шлях нашої спільної роботи, яку ми пройшли у школі. Відкриваючи її, ми хотіли, що вона стала місцем радості для дітей і спокою для батьків. В загальному розумінні, школа – це перш за все місце, де учні пізнають життєву мудрість, що стане поводарем у майбутньому, і отримують безцінний скарб – знання!

Усі ми розуміємо, що програма нашої школи є унікальною, оскільки її завданням є не тільки навчити дітей читати, писати і рахувати, а ще й прищепити їм любов до всього, що зветься «Україна», бо саме там – їхнє коріння. Наші учні змалечку говорять по-англійськи , виростають в англійскьому середовищі, проте ми всі усвідомлюємо, як важливо у сучасному світі не розірвати тієї нитки, що з’єднує тебе з історичною Батьківщиною –Україною, зі звичаями і традиціями, де шанують рідну мову, цінують родину, мужньо боронять власну гідність і свободу, тому і привели своїх дітей сюди. 

Дякуємо всім за спільну роботу і взаємну підтримку. Надіємось, що наші маленькі учні, коли виростуть, з гордістю скажуть: “Я знаю: мова мамина – свята, в ній вічний, незнищенний дух народу”.

З Різдвом Христовим нас усіх і з Новим роком! Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому.

Зичимо Вам міцного здоров’я, успіхів, родинного затишку, достатку і благополуччя ! Бажаємо щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії!”

Викладачі, батьки та учні школи бажають всім веселих свят! Нехай все у всіх буде добре! Зичимо здоров’я та натхнення, миру в сім’ї, хаті та на нашій неньці Україні!

 

Свято Миколая в Українській школі Ванкувера Reviewed by on . Світлана Бесага (Ванкувер) В Українській школі Ванкувера пройшло Свято Миколая в приємній урочистій атмосфері. [caption id="attachment_10306" align="alignnone" Світлана Бесага (Ванкувер) В Українській школі Ванкувера пройшло Свято Миколая в приємній урочистій атмосфері. [caption id="attachment_10306" align="alignnone" Rating: 0
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1