Monday , 29 November 2021

Home » Ukrvancouver » Український Ванкувер взяв участь у телемості присвяченому Дню Соборності України

Український Ванкувер взяв участь у телемості присвяченому Дню Соборності України

Print Friendly, PDF & Email

Валерій Шевчук (Ванкувер)

По всій Україні патріотичні  та громадські організації проводили сьогодні ланцюги єдності присвячені до Дня Соборності України.  Мене розбудив телефонний дзвінок о 4:45 ранку  запрошенням прийняти участь  у телемості з приводу свята.

Не дивлячись на ранню годину  було дуже приємно побачити і почути моїх земляків з Чернігова: Олександра Ясенчука – координатора заходу,  Олега Головатенка – гол.редактора видання Високий Вал, Василя Чепурного – гол.редактора газети Сіверщина, Костянтина Іванова – голову Чернігівської Торгівельно Промислової Палати, депутата міської ради.

Було приємно познайомитись з Віктором Рогом, письменником з м.Суми, який до речі знайомий з нашим паном Петелицьким, та багатьма іншими чудовими людьми з якими, сподіваюсь, ще будем бачитись і чутись.   На зв’язку також був Харків та Дрогобич.

Піднімались цікаві теми українського державотворення, здобутків та недоліків 20 років  незалежності.  Лунали пісні, вірші та привітання зі святом з різних сторін.

Харків був представлений  такими поважними організаціями як Поступ, Народний Рух, Просвіта, Конгрес Українських Націоналістів. Приємно було бачити велику кількість молодих людей серед присутніх.  Одна з них, пані Олена, голова Харківської Просвіти розповіла що у Харкові відбулося два ланцюги: один біля пам”ятнику Шевченку а другий біля колонії, де утримується Юлія Тимошенко.

У  Чернігові, в свою чергу, люди зібрались кругом пам’ятника Богдану Хмельницькому: падав сильний сніг, але настрій у всіх був бадьорий.  Закликом заходу Олександр Ясенчук вибрав чудові слова Симона Петлюри: Держава понад партії, нація понад класи.

Також почув ще одні крилаті слова з Харкова: “Моя хата з краю – першим ворога стрічаю”. Як Харків так і Чернігів обидва є прикордонні міста.  Більше про події цього дня в Чернігові можна знайти на сторінках Високого Валу (www.svoboda.fm)

Український Ванкувер взяв участь у телемості присвяченому Дню Соборності України Reviewed by on . Валерій Шевчук (Ванкувер) По всій Україні патріотичні  та громадські організації проводили сьогодні ланцюги єдності присвячені до Дня Соборності України.  Мене Валерій Шевчук (Ванкувер) По всій Україні патріотичні  та громадські організації проводили сьогодні ланцюги єдності присвячені до Дня Соборності України.  Мене Rating:
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1