Saturday , 22 January 2022

Home » Recreation » Український Ванкувер святкує першу перемогу нашої збірної

Український Ванкувер святкує першу перемогу нашої збірної

Print Friendly, PDF & Email

Андрій Шевченко забиває головою

Чорноморець (Ванкувер)

Андій Шевченко, капітан збірної України з футболу зізнався що він чекав на це останні 5 років.  Легендарний футболіст жив мрією зіграти на Чемпіонаті Європи 2012 в своїй збірній на своїй землі.

У сьогоднішньому першому матчі України  в Чемпіонаті зі збірною Швеції Андрій знов став героєм.  35 річний гравець забив головою 2 голи у ворота гостей і забезпечив перемогу нашій команді з рахунком 2-1.

Але початок гри не був таким обіцяючим. В першому таймі обидві команди робили багато помилок і так і не змогли розмочити рахунку, але вже стало зрозуміло хто є найнебезпечніший гравець у збірній Швеції.  Беззаперечно це їх капітан Златан Ібрагімович.

Так і сталось у другому періоді, саме Ібрагімович відкрив рахунок у ворота нашої збірної. 1-0 на користь Швеції. Це зовсім не те на що ми розраховували.  Але тут Андрій Шевченко забиває чудового, класичного гола головою. Такі м’ячі не беруться! Жити стало веселіше, жити стало цікавіше.

Вболіваєм за Україну

А коли Андрій забив свого другого гола то ми раділи так що в пабі ледь не повилітали шибки.  Гру ми дивились в пабі “Шарлатан”, що на Комершиал Драйв. Всі надягнули українську символіку на себе і тому ми теж виглядали як одна команда. Цікаво, що шведські вболівальники були з нами за одними столами і незалежно від результату матчу ми всі почувались як друзі.

 .

.

.

.

Український Ванкувер святкує першу перемогу нашої збірної Reviewed by on . [caption id="attachment_3172" align="alignleft" width="300"] Андрій Шевченко забиває головою[/caption] Чорноморець (Ванкувер) Андій Шевченко, капітан збірної Ук [caption id="attachment_3172" align="alignleft" width="300"] Андрій Шевченко забиває головою[/caption] Чорноморець (Ванкувер) Андій Шевченко, капітан збірної Ук Rating: 0
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1