Tuesday , 19 October 2021

Home » Ukrvancouver » Український пікнік – 2012

Український пікнік – 2012

Print Friendly, PDF & Email

Запрошуємо усіх українців Ванкуверу на загальні збори – весняний пікнік, що відбудеться у неділю, 27 травня, 2012.

Місце зустрічі: Стенлі Парк, 3-й пляж. Дивіться на google maps (Third beach, Stanley park). Це 15-20 хв пішки по узбережжю від основного English Bay beach, а можна і автом, на місці  є платна парковка.

Час: 3 година дня (збори, розташування, установка столів, барбекю і тд.)

Офіційна церемонія о 5 годині дня: підняття прапора, виконання національного гімну, кілька слів від організаторів – 15-20 хв.

Далі – вільна програма, спілкування, знайомства. Хто був на пікніку до Дня Незалежності України 24.08.2011, то планується схожий за форматом захід.

Організаторами зустрічі є Адміністрація Фейсбук-спільноти «Українці у Ванкувері» та редакція газети “Український Ванкувер”,  також запрошуємо усіх бажаючих, хто хоче взяти участь в оргкомітеті.

Стосовно їжі – плануємо захід по типу potluck, тобто запрошуємо усіх принести із собою легкі закуски та напої.

Окрім того буде організоване барбекю, де бажаючі зможуть скуштувати гарячу їжу в обмін на символічну пожертву у фонд «Українського Ванкуверу».

Вітається національна символіка (прапори, вишиванки і тд.), буде фонова музика, щоб веселіше відпочивалось.

УВАГА! В програмі можливі зміни!

Слідкуйте за оновленнями. Також чекаємо на точніший прогноз погоди, яка може внести свої корективи.

Завітайте також на Фейсбук сторінку цієї події. Усі питання щодо пікніка пишіть або на Фейсбук, або в коментарях до оголошення. З пропозиціями допомоги пишіть на email редакції УВ – [email protected]

Дякуємо і до зустрічі!

Оргкомітет

Український пікнік – 2012 Reviewed by on . Запрошуємо усіх українців Ванкуверу на загальні збори - весняний пікнік, що відбудеться у неділю, 27 травня, 2012. Місце зустрічі: Стенлі Парк, 3-й пляж. Дивіть Запрошуємо усіх українців Ванкуверу на загальні збори - весняний пікнік, що відбудеться у неділю, 27 травня, 2012. Місце зустрічі: Стенлі Парк, 3-й пляж. Дивіть Rating:
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1