Sunday , 12 July 2020

Home » Ukrvancouver » Український спортсмен здобув золоту медаль на чемпіонаті Британської Колумбії із джиу-джитсу

Український спортсмен здобув золоту медаль на чемпіонаті Британської Колумбії із джиу-джитсу

Print Friendly, PDF & Email

В суботу 5 травня, 2012, у Ленглі відбувся чемпіонат Британської Колумбії з бразильського джиу-джитсу (Brazilian Jiu Jitsu BC Provincial Championship).

Український спортсмен Максим Кепський (на фото) виборов перше місце у своїй категорії та здобув золоту медаль. Відео поєдинку можна переглянути тут.

Максим є родом з Києва, зараз мешкає у Ванкувері, де працює персональним тренером. Нещодавно він отримав диплом магістра Університету Британської Колумбії (UBC), де також змагався за збірну команду університету з академічного веслування, та здобув звання чемпіона Канади серед університетів у 2009 та 2010 році.

Як розповів Максим кореспонденту УВ, він планує продовжувати навчання у Київському Універсітеті Фізичного Виховання і Спорту України, вдосконалюючи знання із кінезілогіі у напрямку “Біомеханіка Спорту”.

Бажаємо нашому співвітчизнику-чемпіону подальших успіхів і перемог!

Український спортсмен здобув золоту медаль на чемпіонаті Британської Колумбії із джиу-джитсу Reviewed by on . В суботу 5 травня, 2012, у Ленглі відбувся чемпіонат Британської Колумбії з бразильського джиу-джитсу (Brazilian Jiu Jitsu BC Provincial Championship). Українсь В суботу 5 травня, 2012, у Ленглі відбувся чемпіонат Британської Колумбії з бразильського джиу-джитсу (Brazilian Jiu Jitsu BC Provincial Championship). Українсь Rating:
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1