Monday , 29 November 2021

Home » Featured » Український студентський клуб – BCIT

Український студентський клуб – BCIT

Українські студенти організували клуб у BCIT

Print Friendly, PDF & Email

Ось і почався новий навчальний рік – нові знайомства, нові предмети, нові викладачі. Цього року особливо багато українських студентів приїхало на навчання до Канади (а саме до міста Ванкувер!) Вони розпочинають свій академічний рік у одному з найпрестижніших вузів Британської Колумбії – British Columbia Institute of Technology (чи коротко BCIT).

“Коли ми засновували¸ Ukrainian Youth in Vancouver, одним з основних пріоритетів було створення студентських клубів у місцевих навчальних закладах”, – Маряна Савка, представник ГО “Українська Молодь Ванкувера”.

І ось, одним з перших став Ukrainian Student Association of BCIT.  Зараз, у вузі навчається 63 студенти з різних куточків України! Вони взяли участь у нещодавному заході – The Sweet Exchange (обмін солодощами серед різних країн світу).  Були представлені також Австрія, Бельгія, Німеччина, Італія, Франція,  Нідерланди, Швейцарія та інші.

Український стіл вирізнявся яскравістю кольорів, а солодощі розібрали найшвидше! “Підходило багато людей, що мають українські корені”, – ділиться Валентин Коломієць, представник клубу.

Долучайтесь до клубу у фейсбуці: https://www.facebook.com/BCIT.Ukraine/

А якщо у вас є питанн про освіту в Канаді, пишіть нам: [email protected]

September 23, 2017

Ukrainian Student association BCIT

Ukrainian Students participating in Sweet Exchange Event

 

Ukrainian Student Association of BCIT

 

 

Український студентський клуб – BCIT Reviewed by on . Ось і почався новий навчальний рік - нові знайомства, нові предмети, нові викладачі. Цього року особливо багато українських студентів приїхало на навчання до Ка Ось і почався новий навчальний рік - нові знайомства, нові предмети, нові викладачі. Цього року особливо багато українських студентів приїхало на навчання до Ка Rating: 0
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1