Monday , 29 November 2021

Home » Ukrvancouver » Українці Ванкуверу вшанували пам’ять загиблих героїв Майдану

Українці Ванкуверу вшанували пам’ять загиблих героїв Майдану

Print Friendly, PDF & Email

Софія Пилипенко (Ванкувер)

Вчора, в п’ятницю 21 лютого 2014, представники української громади Ванкуверу зібралися біля Vancouver Art Gallery, щоб запалити свічки та разом вшанувати пам’ять героїв Майдану, трагічно загиблих у боротьбі. На заході були присутні представники місцевих засобів масової інформації, що вже декілька днів уважно стежать за акціями української громади та беруть інтерв’ю у активістів для місцевого радіо та телебачення. Цього вечора, журналісти не тільки брали інтерв’ю: вони залишилися долучитися до панахиди, яку відслужив за загиблими отець Роман, а також були присутні, коли урочисто заспівали український гімн.

Поминання загиблих героїв Майдану у Ванкувері

Поминання загиблих героїв Майдану у Ванкувері

В ці важкі та важливі дні ми не можемо залишатись осторонь. Тримаймося разом та докладемо зусиль, щоб трагедія ніколи не повторилися. Кожен з нас має відповідальність перед Україною.

Слава Україні!

Фото Валерія Шевчука

Загальне Народне Віче стосовно подій в Україні відбудеться 23 лютого, о 2й годині, у приміщенні Української Православнї Катедри Пресвятої Трійці (154 East 10th Ave, Vancouver) 

Українці Ванкуверу вшанували пам’ять загиблих героїв Майдану Reviewed by on . Софія Пилипенко (Ванкувер) Вчора, в п'ятницю 21 лютого 2014, представники української громади Ванкуверу зібралися біля Vancouver Art Gallery, щоб запалити свічк Софія Пилипенко (Ванкувер) Вчора, в п'ятницю 21 лютого 2014, представники української громади Ванкуверу зібралися біля Vancouver Art Gallery, щоб запалити свічк Rating:
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1