Monday , 29 November 2021

Home » Ukrvancouver » У Чернігові отримали допомогу від Української Суспільної Служби Ванкувера

У Чернігові отримали допомогу від Української Суспільної Служби Ванкувера

Print Friendly, PDF & Email

Валерій Шевчук (УСС, Ванкувер)

Дуже вчасно, напередодні свят, Чернігівська обласна  Суспільна Служба отримала відправлену нами з Ванкуверу гуманітарну допомогу. Ось такі слова подяки прочитали ми сьогодні від Олександра Ясенчука:

“Доброго дня! Висловлюю подяку за надіслану гуманітарну допомогу. Дуже дякую. Ми її поширили серед чернігівців, членів патріотичних організацій”

Про те як чернігівці вітали Святого Миколая  також можна прочитати на УВ у повідомленні від КМЦ «Інтермеццо».

Додамо, що Олександр Ясенчук є відомий громадський діяч на Чернігівщині, який також знаходить час і для роботи в Українській Суспільній Службі, і періодично дописує до “Українського Ванкуверу”, де можна прочитати його матеріали про події в Україні.

На знімку Олександр (зліва) під час акції розповсюдження української символіки на день прапора цього року в Чернігові.

У Чернігові отримали допомогу від Української Суспільної Служби Ванкувера Reviewed by on . Валерій Шевчук (УСС, Ванкувер) Дуже вчасно, напередодні свят, Чернігівська обласна  Суспільна Служба отримала відправлену нами з Ванкуверу гуманітарну допомогу. Валерій Шевчук (УСС, Ванкувер) Дуже вчасно, напередодні свят, Чернігівська обласна  Суспільна Служба отримала відправлену нами з Ванкуверу гуманітарну допомогу. Rating:
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1