Saturday , 22 January 2022

Home » Ukrvancouver » Фільм "Кличко": п’єдестал перемоги

Фільм "Кличко": п’єдестал перемоги

Print Friendly, PDF & Email

Ярослав Копельчук (Москва, Росія)

Брати Віталій та Володимир Клички

Ще місяця не пройшло, як закінчився футбольний чемпіонат ЄВРО-2012, який проходив в Україні та Польщі. Футбол – це насамперед командна гра. Коли кілька людей діють як одне ціле. А хіба може працювати команда там, де тільки один спортсмен? Один боєць? Може! В боксі…

Брати Кличко – це не тільки одна сім’я, це ще й одна команда. Тут все на двох. Всі перемоги та поразки – спільні. І документальний фільм «Кличко» – також один на двох.

Презентація фільму пройшла у Москві 17.07.2012 в кінотеатрі «35мм». Режисер та автор сценарію –  Себастьян Дєнхардт, якому вдалось майже неможливе – переконати батьків братів дати інтерв’ю, чого до нього не вдавалось нікому… А, як сказали брати, всі ми – є  продовження наших батьків…

І ось, в Москві пройшла презентація цього фільму про двох хлопчиків, які падали та підіймались, але завжди підтримували одне одного, і тому разом ввійшли в світову історію спорту.

На презентації фільму "Кличко"

Неможливо розповісти за коротенькі хвилини сюжету всю історію життя, всі падіння та піднесення, весь біль та відчай, радість та тріумф, які були у братів. Тим більше неможливо все це розповісти на прес-конференції.

Розповісти про піт та кров, про ту багаторічну працю, яка стає п’єдесталом, на який піднялися брати. Тем п’єдесталом, на який присуджено бути небагатьом, але багато хто, затамувавши подих, дивляться на нього.

Цей фільм – поєдинок. Тільки на цей раз ринг – це екран, і на ньому два бійці не борються одне з одним. Вони разом. А супротивник – це глядач. Це всі ми, і ми ж – судді.

 Вони оголили душі та відкрили серця. Вони не стануть захищатися, вони будуть дивитись вам у вічі. Це їх вибір. А те, як до них відноситися – це наш вибір. Підняти руки – значить здатися, або це перемога, коли рефері підіймає руку бійця та називає його ім’я. Інколи, як у випадку з фільмом «Кличко», в якості рефері виступаємо всі ми.

Фільм "Кличко": п’єдестал перемоги Reviewed by on . Ярослав Копельчук (Москва, Росія) [caption id="attachment_3624" align="alignleft" width="300" caption="Брати Віталій та Володимир Клички"][/caption] Ще місяця н Ярослав Копельчук (Москва, Росія) [caption id="attachment_3624" align="alignleft" width="300" caption="Брати Віталій та Володимир Клички"][/caption] Ще місяця н Rating:
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1