Saturday , 22 January 2022

Home » Ukrvancouver » 8-го червня починається Чемпіонат Європи з футболу

8-го червня починається Чемпіонат Європи з футболу

Print Friendly, PDF & Email

Після Помаранчевої революції про Україну говорив весь світ і світові хотілось зробити щось приємне Україні. Таким подарунком став Європейськиий Чемпіонат з футболу. Тепер за Україну боляче і соромно, але життя продовжується. Нижче ми наводимо розклад чемпіонату (джерело – Wikipedia).

Date Time Match Stadium Stage Team 1 Result Team 2
Friday, June 8 17:30 National StadiumWarsaw Opening Ceremony*Kyiv time +1 hour from Warsaw
18:00 1 National StadiumWarsaw Group A Poland   —  Greece
20:45 2 Municipal StadiumWrocław Russia   —  Czech Republic
Saturday, June 9 *18:00 3 Metalist StadiumKharkiv Group B Netherlands   —  Denmark
*20:45 4 Arena LvivLviv Germany   —  Portugal
Sunday, June 10 18:00 5 PGE ArenaGdańsk Group C Spain   —  Italy
20:45 6 Municipal StadiumPoznań Republic of Ireland   —  Croatia
Monday, June 11 *18:00 7 Donbass ArenaDonetsk Group D France   —  England
*20:45 8 Olympic StadiumKiev Ukraine   —  Sweden
Tuesday, June 12 18:00 9 Municipal StadiumWrocław Group A Greece   —  Czech Republic
20:45 10 National StadiumWarsaw Poland   —  Russia
Wednesday, June 13 *18:00 11 Arena LvivLviv Group B Denmark   —  Portugal
*20:45 12 Metalist StadiumKharkiv Netherlands   —  Germany
Thursday, June 14 18:00 13 Municipal StadiumPoznań Group C Italy   —  Croatia
20:45 14 PGE ArenaGdańsk Spain   —  Republic of Ireland
Friday, June 15 *18:00 16 Donbass ArenaDonetsk Group D Ukraine   —  France
*20:45 15 Olympic StadiumKiev Sweden   —  England
Saturday, June 16 20:45 17 Municipal StadiumWrocław Group A Czech Republic   —  Poland
20:45 18 National StadiumWarsaw Greece   —  Russia
Sunday, June 17 *20:45 19 Metalist StadiumKharkiv Group B Portugal   —  Netherlands
*20:45 20 Arena LvivLviv Denmark   —  Germany
Monday, June 18 20:45 21 PGE ArenaGdańsk Group C Croatia   —  Spain
20:45 22 Municipal StadiumPoznań Italy   —  Republic of Ireland
Tuesday, June 19 *20:45 23 Donbass ArenaDonetsk Group D England   —  Ukraine
*20:45 24 Olympic StadiumKiev Sweden   —  France
Wednesday, June 20 No games scheduled
Thursday, June 21 20:45 25 National StadiumWarsaw Quarter-finals 1A  — 2B
Friday, June 22 20:45 26 PGE ArenaGdańsk 1B  — 2A
Saturday, June 23 *20:45 27 Donbass ArenaDonetsk 1C  — 2D
Sunday, June 24 *20:45 28 Olympic StadiumKiev 1D  — 2C
Monday, June 25 No games scheduled
Tuesday, June 26
Wednesday, June 27 *20:45 29 Donbass ArenaDonetsk Semi-finals Winner of #25  — Winner of #27
Thursday, June 28 20:45 30 National StadiumWarsaw Winner of #26  — Winner of #28
Friday, June 29 No games scheduled
Saturday, June 30
Sunday, July 1 *20:00 Olympic StadiumKiev Closing Ceremony
*20:45 31 Olympic StadiumKiev Final Winner of #29  — Winner of #30

*Ukraine is one hour ahead in UTC+3 (Eastern European Summer Time), so their local kick-off times are 19:00 and 21:45 instead.

8-го червня починається Чемпіонат Європи з футболу Reviewed by on . Після Помаранчевої революції про Україну говорив весь світ і світові хотілось зробити щось приємне Україні. Таким подарунком став Європейськиий Чемпіонат з футб Після Помаранчевої революції про Україну говорив весь світ і світові хотілось зробити щось приємне Україні. Таким подарунком став Європейськиий Чемпіонат з футб Rating:
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1