Saturday , 22 January 2022

Home » Ukrvancouver » Школа української мови Т. Шевченка набирає нових студентів

Школа української мови Т. Шевченка набирає нових студентів

Print Friendly, PDF & Email

Українська школа Тараса Шевченка запрошує нових студентів до нашої школи для дорослих по  вечорах в понеділки. Ласкаво просимо початківців і студентів середнього та вищого рівнів.

Викладання проводиться у веселій неформальній обстановці викладачами, які народилися в Україні і є або були там професійними викладачами. Навчання відбувається у два 10-тижневі семестри на рік, перший починається в кінці вересня, другий в кінці січня.

Заняття проводяться по понеділках ввечері,  з 6:45 до  8:45 вечора,  в кімнатах української католицької церкви Покрови Пресвятої біля мерії Ванкувера (доступ з парковки на 16-тій авеню і Еш; входіть в двері в задній частині церкви).

Вартість навчання становить близько $200 на семестр.

За додатковою інформацією або для реєстрації зателефонуйте Сюзан на тел 604-733-3756.

Наш веб-сайт:  www.ukrainianclasses.com

Школа української мови Т. Шевченка набирає нових студентів Reviewed by on . Українська школа Тараса Шевченка запрошує нових студентів до нашої школи для дорослих по  вечорах в понеділки. Ласкаво просимо початківців і студентів середньог Українська школа Тараса Шевченка запрошує нових студентів до нашої школи для дорослих по  вечорах в понеділки. Ласкаво просимо початківців і студентів середньог Rating:
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1