Saturday , 22 January 2022

Home » Ukrvancouver » Що означає бути канадським українцем?

Що означає бути канадським українцем?

Print Friendly, PDF & Email

Павло М. Ґрод (Торонто)

Чи приєднаєтеся ви до мене, щоб зміцнити нашу громаду?

Paul Grod in Ukrainian Shirt 2012

Любі Друзі,

Що означає бути канадським українцем?

Для мене це є глибоко особистим і є основою мого життя. Це, мабуть те, що об’єднує нас, так, як об’єднує наша мова, культура, історія та наша громада.

Це також означає, що я поділяю нашу унікальну спадщину зі своїми дітьми. Вони вивчають нашу мову та нашу культуру – як наших європейських предків, так і нашу вагому та почесну роль у розбудові Канади.

Це є власне те, чого мене навчали мої батьки і те, чого навчали їх їхні батьки.

Зараз, коли закінчується рік, я зі своєю сім’єю та громадою збираємося разом, щоб відсвяткувати сезон свят. І, хоча мої діти щоденно перебувають під впливом відеоігор та знаменитостей, я все ж впевнений, що вони віддадуть перевагу своїй мові та культурі.

Я хочу вам подякувати за все, що ви зробили, щоб допомогти Конґресу Українців Канади підтвердити справді сильну і живу сутність нашої громади. Ось чому я зараз прошу приєднатися до нас.

Залишилось лише чотири дні до кінця календарного року, і щоб зробити подарунок нашим волонтерам та штатним працівникам занеймовірну роботу, яку вони виконали цього року, будь ласка перейдіть за цим посиланням.

Якщо ви це зробите, тим самим Ви підтримаєте культурні та навчальні проекти, які є джерелом життєвої сили нашої громади .

Це такі проекти як, наприклад, Національна конференція вчителів, яка гарантує прийдешнім поколінням  отримати знання мови і традицій.

Також я обіцяю, що ми прискоримо випуск податкових квитанцій на благодійні пожертви за 2012 рік. Ви також матимете мою особисту гарантію, що ваша щедра пожертва буде залучена для збереження Українсько-Канадської спадщини, яку ми надзвичайно цінуємо.

Щиро ваш,

Конґрес Українців Канади

Павло М. Ґрод

Національний Президент

Що означає бути канадським українцем? Reviewed by on . Павло М. Ґрод (Торонто) Чи приєднаєтеся ви до мене, щоб зміцнити нашу громаду? Любі Друзі, Що означає бути канадським українцем? Для мене це є глибоко особистим Павло М. Ґрод (Торонто) Чи приєднаєтеся ви до мене, щоб зміцнити нашу громаду? Любі Друзі, Що означає бути канадським українцем? Для мене це є глибоко особистим Rating:
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1