Tuesday , 18 January 2022

Home » Featured » Єпархіальний Собор у Ванкувері

Єпархіальний Собор у Ванкувері

Нью Вестмінстерська Єпархія УГКЦ провела свій Єпархіальний Собор 13-15 листопада 2014 року

Print Friendly, PDF & Email

На днях у м. Ванкувері (Британська Колумбія, Канада) відбувся Єпархіальний Собор Нью Вестмінстерської Єпархії УГКЦ. Священство, монашество і вірні єпархії зібралися під проводом Епарха Преосв. Владики Кена Новаківського, та за координуванням Голови Собору о. Андрія Чорненького для того, щоб впродовж трьох днів спільно помолитися і відповісти на заклик Блаженнішого Святослава, готуючись до Патріаршого Собору УГКЦ “Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом”, котрий відбудеться у 2015 році.

Заключне слово від митрополита

Доповідачами були о. Андрій Онуферко, професор Інституту Митр. Андрея Шептицького в Оттаві, та д-р Крістіна Гентель-Фрейзер, професор Університету Вікторії. Серцевиною Собору стали жваві дискусії в групах та спільне обговорення шести елементів живої парафії: Божого слова, Таїнств і молитви, Дияконії, Лідерства, Єдності та Місійного духу Церкви.

unnamed

Беручи до уваги реалії саме своєї єпархії, делегати собору напрацювали пропозиції, які будуть предані для розгляду в підготовці до Патріаршого Собору УГКЦ у 2015 році. Згадані пропозиції будуть так само використовуватися як дороговказ для подальшої праці на парафіях, де парохи разом з вірними шукатимуть практичних способів для їхнього застосування.

Обговорення
На Собор так само прибули Митрополит Лаврентій Гуцуляк, Архиєпископ Вінніпезький, та інші гості з-поза меж єпархії.

На завершення було продемонстровано відео про Небесну Сотню, подій, що відбувалися в Україні від листопада 2013 до лютого 2014 року. Вірні єпархії мали нагоду побачити елементи живої парафії на практиці в самоорганізації та взаємній підтримці людей, які ціною власного життя відстоювали свою гідність та основні права людини.

Групове фото учасників Собору

Учасники Собору верталися по домівках зворушені, і водночас натхненні до активної праці для спільного зростання своєї Церкви. Згодом буде обрано декілька осіб, які представлятимуть Нью Весмінстерську єпархію на Патріаршому Соборі в Україні.

Анна Вишневська,
Секретар Єпархіального Собору
Нью Вестмінстерської Єпархії УГКЦ
(Фото подали: Преосв. Владика Кен Новаківський та о.Юрій Вишневський)

Єпархіальний Собор у Ванкувері Reviewed by on . На днях у м. Ванкувері (Британська Колумбія, Канада) відбувся Єпархіальний Собор Нью Вестмінстерської Єпархії УГКЦ. Священство, монашество і вірні єпархії зібра На днях у м. Ванкувері (Британська Колумбія, Канада) відбувся Єпархіальний Собор Нью Вестмінстерської Єпархії УГКЦ. Священство, монашество і вірні єпархії зібра Rating: 0
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1