Sunday , 1 August 2021

Home » For Newcomers » Інтелектуальний Клуб Ванкувера запрошує поговорити про… щастя

Інтелектуальний Клуб Ванкувера запрошує поговорити про… щастя

Lets talk about happiness - Ukrainian Intellectual Club in Vancouver

Print Friendly, PDF & Email

Світлана Бесага (Ванкувер)

Український інтелектуальний клуб Ванкувера збирає розумників і розумниць на тематичні зустрічі з культурології, історії, політики, літератури, біології, педагогіки, тощо. А зараз запрошуємо на лекцію з психології. Говорити будемо про… Щастя 🙂 Прекрасний привід провести вечір в оточенні цікавих людей!

Час: четвер, 30 жовтня, о 7 вечора –  Thursday, October 30 at 7:00 pm

Місце: 13753 108 Ave, Surrey, BC V3T 2K6

FB сторінка події: https://www.facebook.com/events/564599927002265

club

“Чи знайома Вам фраза видатного українського класика “Людина створена для щастя як птах для польоту ?” Але, нажаль, далеко не кожен навчився відтворювати запропоноване у своєму житті. І частіше за все знаходить виправдовування в обставинах, що склалися.
Колись давно я зацікавилась, від чого ж залежить Щастя? І моє дослідження привело мене до непередбачуваного відкриття. Тепер я впевнена, що можна Навчитися Бути Щасливим, не дивлячись ні на що! І я з радістю поділюся з Вами своїми рецептами, приходьте!
У Вас буде можливість познайомитись, задати свої питання й навіть посперечатися, опираючись на свій власний досвід…. А потsм подивитися, що з цього вийде.. Я впевнена, що ця зустріч здатна змінити Ваше життя! Ви зробите для себе багато відкриттів!” – Ірина Пирожок, психолог

Інтелектуальний Клуб Ванкувера запрошує поговорити про… щастя Reviewed by on . Світлана Бесага (Ванкувер) Український інтелектуальний клуб Ванкувера збирає розумників і розумниць на тематичні зустрічі з культурології, історії, політики, лі Світлана Бесага (Ванкувер) Український інтелектуальний клуб Ванкувера збирає розумників і розумниць на тематичні зустрічі з культурології, історії, політики, лі Rating: 0
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1