Saturday , 22 January 2022

Home » Ukrvancouver » Інтерв'ю з істориком Конґресу Українців Канади Радомиром Білашем

Інтерв'ю з істориком Конґресу Українців Канади Радомиром Білашем

Print Friendly, PDF & Email

Прес-реліз Конгресу Українців Канади

З приємністю повідомляємо про те, що 3 і 4 квітня відбудеться інтерв’ю з Національним істориком  Конґресу Українців Канади Радомиром Білашем, яке він дав українській  журналістці Галині Соломінській для Радіо Україна в Києві.

У своєму інтерв’ю пан Білаш розповідатиме про святкування 120 річниці української імміґрації до Канади, Генеалогічний проект Альберта-Україна  та Село спадщини української культури.

Передача звучатиме у вівторок 3 квітня – о 12:10,  19:10 та 22:10 за гірським часом (Mountain Time), всереду 4 квітня –  о 5:10 за гірським часом (Mountain Time). Потім передача  ще раз повторюватиметься впонеділок 9 квітня о 12:10 та у вівторок 10 квітня о 5:10 за гірським часом (Mountain Time).

Інтерв’ю можна прослухати на  вебсайті www.nrcu.gov.ua,  далі – ВСРУ (Всесвітня служба Радіо Україна), далі – прямий ефір, далі – 16 або 128 кбс.

  • Головна англомовна сторінка тут
  • Англомовна програма тут
  • Англомовнa сторінка на прямий ефір тут
  • Україномовний список програм та  прямий ефір тут
 Бажаємо вам приємного прослуховування!
Інтерв'ю з істориком Конґресу Українців Канади Радомиром Білашем Reviewed by on . Прес-реліз Конгресу Українців Канади З приємністю повідомляємо про те, що 3 і 4 квітня відбудеться інтерв'ю з Національним істориком  Конґресу Українців Канади Прес-реліз Конгресу Українців Канади З приємністю повідомляємо про те, що 3 і 4 квітня відбудеться інтерв'ю з Національним істориком  Конґресу Українців Канади Rating:
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1