Tuesday , 18 January 2022

Home » Local News » Про сучасне українське мистецтво

Про сучасне українське мистецтво

April 17, 2014 12:27 pm by: Category: Local News Leave a comment A+ / A-
Print Friendly, PDF & Email

У суботу, 29 березня, відбувся вечір присвячений обговоренню сучасного українського мистецтва.

article 1.4

Декілька тижнів тому Світлана Бесага запропонувала проводити зустрічі для спілкування про культуру, історію, літературу, кіно та інші теми. Виявилося, у Ванкувері є справжній знавець сучасного українського мистецтва – тож розпочати вирішили саме з цієї теми.

 

Наталія Філоненко близько двадцяти років була незалежним куратором арт-проектів у Києві та організовувала оригінальні виставки. Фотографії з декількох таких виставок Наталія показала учасникам зустрічі цієї суботи. Вона розказала про художників, роботи яких були представлені у цих виставках, та поділилася історією створення деяких робіт. Кожна виставка об’єднувала роботи різних митців – але завдяки Наталії всі вони були об’єднані однією центральною ідеєю, та разом набували нового змісту.

 

Було дуже цікаво дізнатися про життя творців сучасного українського мистецтва від одного з найактивніших учасників! Дякуємо, Наталія, та сподіваємося ця зустріч матиме продовження!

Про сучасне українське мистецтво Reviewed by on . У суботу, 29 березня, відбувся вечір присвячений обговоренню сучасного українського мистецтва. Декілька тижнів тому Світлана Бесага запропонувала проводити зуст У суботу, 29 березня, відбувся вечір присвячений обговоренню сучасного українського мистецтва. Декілька тижнів тому Світлана Бесага запропонувала проводити зуст Rating: 0
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1