Monday , 29 November 2021

Home » Featured » 17.11.2019: «Людина з табуретом» у Ванкувері

17.11.2019: «Людина з табуретом» у Ванкувері

Print Friendly, PDF & Email

«Людина з табуретом» вирушає у тур містами Канади. Автори представлять стрічку та розкажуть про шлях, яким пройшли вони, щоб створити цей фільмом.

Показ і зустріч у Ванкувері відбудеться 17 листопада.
Початок події о 17:00
Адреса:BCIT, 3700 Willingdon Ave, Burnaby, Building SE6 233 (Telus Theatre)
Вхід за добровільними внесками
Обмеження за віком: 18+

ФБ подія –
https://www.facebook.com/events/544938846259930/

«Людина з Табуретом» – документально-пригодницький фільм про останню подорож мандрівника та режисера Леоніда Кантера. У 2004 на звичайній київській кухні студенти вигадали просту, але безумну гру «З Табуретом до океану»: донести чотири дерев’яні табурети до чотирьох океанів.

У фільмі показано останню, четверту подорож до Тихого океану, що тривала рік. Леонід знімав усе, що його оточує, що і обернуло його життя на кіно. Повернувшись в Україну мандрівників зустрічає полум’я війни.

Стрічка «Людина з табуретом» мала бути маніфестом одвічній силі людських мрій і її потужних дій. Проте сценарій змінило саме життя, а точніше – подорож, яку безстрашний мрійник вирішив здійснити останньою. Режисер Ярослав Попов не міг залишити цю подію поза стрічкою, тому первинний задум пережив трансформації і фільм перетворився на філософсько-пригодницький байопік.
Фільм і веселий і сумний, шокуючий та глибокий, казковий та надто реальний. Неймовірна історія українця Леоніда Кантера відгукнеться в кожному серці.

17.11.2019: «Людина з табуретом» у Ванкувері Reviewed by on . «Людина з табуретом» вирушає у тур містами Канади. Автори представлять стрічку та розкажуть про шлях, яким пройшли вони, щоб створити цей фільмом. Показ і зустр «Людина з табуретом» вирушає у тур містами Канади. Автори представлять стрічку та розкажуть про шлях, яким пройшли вони, щоб створити цей фільмом. Показ і зустр Rating: 0
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1