Tuesday , 18 January 2022

Home » Ukrvancouver » 24 листопада, 2012: українська громада Ванкуверу вшановуватиме роковини Голодомору

24 листопада, 2012: українська громада Ванкуверу вшановуватиме роковини Голодомору

Print Friendly, PDF & Email

Традиційно, українська громада Ванкуверу вшановуватиме роковини Голодомору в четверту суботу листопада, а саме 24-го числа при Українській Православній Церкві св. Петра і Павла, що на 304 8th St., New Westminster.

Програма включатиме показ нового голлівудського фільму про Голодомор, а теж і звуко-візуальну презентацію – звіт довгострокового спостерігача виборчого процесу в Україні від пана Романа Герчака. Роман був довгостроковим спостерігачем від уряду Канади на цьогорічних парламентських виборах в Україні.

В імені Конґресу Українців Канади просимо віддати пошану загиблим і тим самим засвідчити власну нескореність ворогові. Не забудьмо – запалім у той вечір свічку у вікні точно о 19:33 годині вечора.

Мирослав Петрів,
голова КУК-Ванкувер
писар-скарбник КУК-Провінційна Рада БК

24 листопада, 2012: українська громада Ванкуверу вшановуватиме роковини Голодомору Reviewed by on . Традиційно, українська громада Ванкуверу вшановуватиме роковини Голодомору в четверту суботу листопада, а саме 24-го числа при Українській Православній Церкві с Традиційно, українська громада Ванкуверу вшановуватиме роковини Голодомору в четверту суботу листопада, а саме 24-го числа при Українській Православній Церкві с Rating:
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1