Saturday , 22 January 2022

Home » Ukrvancouver » Річні збори Ванкуверського відділу Української Канадійської Суспільної Служби

Річні збори Ванкуверського відділу Української Канадійської Суспільної Служби

Print Friendly, PDF & Email

29-го квітня, в неділю,  о 1-й годині по-полудні відбудуться річні збори Ванкуверського відділку Української Канадійської Суспільної Служби.  Місце проведенння зборів – концертний хол Української Католицької Церкви Святої Марії що на Ash Street у Ванкувері (3150 Ash St., Vancouver, BC).

Це приміщення  де був Український Олімпійський Дім в 2010 році.  Вхід до примішення зі сходу,  з боку Main Street.  Як завжди, запрошуються всі бажаючі приєднатись до цікавої і потрібної справи.

УСС займається допомогою потребуючим українцям тут і в Україні, а також допомагає новоприбулим. Більше можна буде почути на зборах.

Нагадаємо, що ми постійно приймаєм одяг в хорошому стані для відправки малозабезпеченим сім’ям в Україну.  Також приймаєм речі які можна продати на Garage Sale, для поповнення рахунку.  Наступний Garage Sale запланований на 26 травня в суботу під Церквою Київського Патріархату що у Нью Вестмінстері. Хто бажає зробити пожертву в готівці – тим видається посвідчення для Tax Refund.

За довідками звертатись:

Joy Richmond : 604-477-0171 (in English)

Валерій Шевчук : 604-448-9360 (українською)

Річні збори Ванкуверського відділу Української Канадійської Суспільної Служби Reviewed by on . 29-го квітня, в неділю,  о 1-й годині по-полудні відбудуться річні збори Ванкуверського відділку Української Канадійської Суспільної Служби.  Місце проведенння 29-го квітня, в неділю,  о 1-й годині по-полудні відбудуться річні збори Ванкуверського відділку Української Канадійської Суспільної Служби.  Місце проведенння Rating:
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1