Tuesday , 18 January 2022

Home » Featured » “За нашу і вашу свободу”: антипутінський Марш 1 березня у Ванкувері

“За нашу і вашу свободу”: антипутінський Марш 1 березня у Ванкувері

Anti-Putin Rally of March 1st in Vancouver

Print Friendly, PDF & Email

В неділю 1 березня 2015 р. у Ванкувері відбувся антипутінський Марш, організований спільнотою Прогресивних росіян Ванкувера та підтриманий частиною місцевої української громади.

На акції було присутньо близько півсотні чоловік, які вимагали зупинити російську агресію в Україні, звільнити  українського пілота Надію Савченко, депортувати з Канади прихильників путінського режиму, а також відбулось вшанування пам’яті російського опозиціонера Бориса Нємцова, вбитого у Москві напередодні.

Ванкувер, Арт Гелері, 1 березня 2015

Ванкувер, Арт Гелері, 1 березня 2015. Photo from Marina Pick’s blog

Слід зазначити що масової підтримки Маршу з боку української громади не відбулось, в основному через неоднозначне ставлення до спільних російсько-українських акцій під час війни, незважаючи на проукраїнську позицію “прогресивних росіян”.

Ванкувер, 1 березня 2015

Ванкувер, 1 березня 2015

“Родзинкою” акції була присутність невеликої групи місцевих путіністів, які намагались інфільтрувати мітинг, та привернути увагу канадських ЗМІ до “геноциду 20 мільйонів росіян в Україні”. Зрештою до фізичного зіткнення справи не дійшли і під вигуки “ганьба!” та “go back to Russia!” ванкуверські “ватники” ретирувались.

Путіністи. Ванкувер, 1 березня, 2015

Путіністи. Ванкувер, 1 березня, 2015

Стосовно конфронтації з путіністами говорить Ірина Вірз, один із учасників акції:

Більше інформації та фото з акції можна прочитати у блозі Marina Pick.

Активну увагу до мітингу проявили місцеві ЗМІ – дивіться репортаж CBC.ca Vladmir Putin supporters show up at pro-democracy march

“За нашу і вашу свободу”: антипутінський Марш 1 березня у Ванкувері Reviewed by on . В неділю 1 березня 2015 р. у Ванкувері відбувся антипутінський Марш, організований спільнотою Прогресивних росіян Ванкувера та підтриманий частиною місцевої укр В неділю 1 березня 2015 р. у Ванкувері відбувся антипутінський Марш, організований спільнотою Прогресивних росіян Ванкувера та підтриманий частиною місцевої укр Rating: 0
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1