Sunday , 23 January 2022

Home » Featured » Ветеран АТО відкрив перший CrossFit зал у Кам’янці-Подільському

Ветеран АТО відкрив перший CrossFit зал у Кам’янці-Подільському

ATO veteran opens first CrossFit gym in Kamyanets Podilsky

Print Friendly, PDF & Email

Спеціально для УВ

Під час служби

Під час служби

Подорожуючи Україною завжди приємно знаходити позитив, так як ця історія успіху у Кам’янці Подільському. Ветеран АТО Родіон Плугатаренко відслуживши більше року у зоні бойових дій повернувся до улюбленої справи – популяризації спорту та оздоровчої фізкультури.

Родіон за фахом є викладачем фізичного виховання, а також професійний спортсмен та військовий. Після демобілізації захопився напрямком CrossFit, який він називає радше фізкультурою, чи практичним спортом, адже здобуті на тренуваннях навички можна застосовувати у щоденному житті – у роботі, побуті, для оздоровлення організму.

З ентузіазмом взявся за інноваційну ідею – разом із дружиною залучили спонсорів, орендували приміщення, власноруч обладнали його та відкрили перший у Кам’янці-Подільському CrossFit спортзал. Родіон самостійно опанував базову англійську термінологію, переклав методичні матеріали видані у США, заохочує вчитись і своїх клієнтів – програми тренувань для них пише англійською.

Родіон із сім'єю на тренуванні

Родіон тренується разом із сім’єю

В той час як багато його співгромадян нарікають на державу що не може створити їм потрібних умов для роботи, дає недостатньо пільг та соціальних виплат, Родіон принципово не чекає допомоги – навпаки, хоче сплачувати податки і допомагати розвивати малий і середній бізнес, створювати нові робочі місця.

Відвідавши Cross Fit зал та ознайомче тренування мушу сказати це справді класно та здорово. Бажаємо успіху Родіону та сподіваємось його приклад надихне наших співгромадян.

Більше дізнатись про CrossFit та відвідати тренування можна зв’язавшись із Родіоном по телефону  (098) 3782962, або завітавши на сторінки в мережі https://www.facebook.com/crossfitkp/, https://www.instagram.com/crossfitkp/. Адреса спортзалу – м. Кам’янець-Подільськ, вул. Чехова, 2.

Від редакції: стаття розміщена на правах безкоштовної реклами у рамках проекту “Українського Ванкувера” по підтримці інноваційних українських підприємців. 

Фото з особистого архіву Родіона Плугатаренка

Ветеран АТО відкрив перший CrossFit зал у Кам’янці-Подільському Reviewed by on . Спеціально для УВ [caption id="attachment_11958" align="alignleft" width="300"] Під час служби[/caption] Подорожуючи Україною завжди приємно знаходити позитив, Спеціально для УВ [caption id="attachment_11958" align="alignleft" width="300"] Під час служби[/caption] Подорожуючи Україною завжди приємно знаходити позитив, Rating: 0
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1