Tuesday , 19 October 2021

Home » Ukrvancouver » Cхаменися брате

Cхаменися брате

Print Friendly, PDF & Email

Валерій Шевчук (Ванкувер)

Сьогодні день твого народження, вітаю брате.  Сьогодні також день, коли український підкуплений парламент прийняв у другому читанні славнозвісний закон Ківалова – Колісніченка про мови.  Прийняв підло і підступно, без обговорення і з процесуальними порушеннями.

Прийняв, як вкрав, переконаний, що десь в глибині душі автори закону розуміють, що чинять зло: нормальна людина, що приїздить жити в країну вчить її (країни) мову, а не узаконює свою, принесену.  Але я зараз звертаюсь не до них, а до тебе, брате. Ти українець, ти все життя прожив в Україні, ти розмовляєш російською…

Я знаю- ти був на Майдані в 2004,  я знаю- ти не ворог, але твоє “какая разница” дає зброю в руки ворогам.  Вони виправдовуються тобою, коли приймають закони направлені на знищення української мови.

Схаменися брате: розмовляй українською – не дай сокирі україноненависників розрубати нашу сім”ю і всю Україну.

Cхаменися брате Reviewed by on . Валерій Шевчук (Ванкувер) Сьогодні день твого народження, вітаю брате.  Сьогодні також день, коли український підкуплений парламент прийняв у другому читанні сл Валерій Шевчук (Ванкувер) Сьогодні день твого народження, вітаю брате.  Сьогодні також день, коли український підкуплений парламент прийняв у другому читанні сл Rating:
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1