Tuesday , 19 October 2021

Home » Featured » З’їзд Консервативної Партії Канади в Ванкувері

З’їзд Консервативної Партії Канади в Ванкувері

Conservative Party of Canada Convention in Vancouver

Print Friendly, PDF & Email

Ірина Широка (КУК – Ванкувер)

26-28-го травня в Ванкувері відбувся з’їзд Консервативної Партії Канади. На з’їзді обговорювались подальші плани та перспективи партійної діяльності. Ванкуверський відділ Конгресу Українців Канади взяв участь у конвенції, виразивши свою подяку колишній правлячій партії за грандіозну підтримку України в боротьбі з російською окупацією. Також місцеві активісти провели плідну зустріч із Павлом Гродом, президентом КУК.

UCC Vancouver Executive Board met with Paul Grod - the President of UCC National

UCC Vancouver Executive Board met with Paul Grod – the President of UCC National

Конгресу разом з Форум ТВ вдалось поспілкуватись з теперішніми лідерами Консервативної партії з приводу подальшої співпраці Канади та України, та також почути їхню думку щодо політики теперішньої правлячої Ліберальної партії.

З’їзд Консервативної Партії Канади в Ванкувері Reviewed by on . Ірина Широка (КУК - Ванкувер) 26-28-го травня в Ванкувері відбувся з’їзд Консервативної Партії Канади. На з’їзді обговорювались подальші плани та перспективи па Ірина Широка (КУК - Ванкувер) 26-28-го травня в Ванкувері відбувся з’їзд Консервативної Партії Канади. На з’їзді обговорювались подальші плани та перспективи па Rating: 0
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1