Tuesday , 19 October 2021

Home » Featured » Ветерани війни на Сході України відвідають Ванкувер

Ветерани війни на Сході України відвідають Ванкувер

East Ukraine War Veterans will Visit Vancouver

Print Friendly, PDF & Email

Світлана Комінко (Ванкувер)

16 січня 2016 року українці Ванкуверу вшановуватимуть разом традиції українського Різдва та Маланки в приміщенні Українського Католицького Центру у Ванкувері. З особливим нетерпінням організатори свята, члени ради директорів Фундації Кленова Надія (Maple Hope Foundation), чекають на зустріч з особливими гостями з України, мужніми хлопцями, які боронячи українські кордони від російських окупантів, в результаті важких поранень втратили найголовніше – здоров’я. Назар Барилко та Андрій Усач протягом року фінансово підтримувалися в рамках проекту Кленова Надія для України. В п’ятницю, 15 січня хлопці мають прилетіти до Ванкуверу, а поки ми хочемо ближче познайомити вас з ними.

img_0165Десантник, Герой України, Андрій Усач, м.Березне, Рівненська область

Місяць АТО на Донбасі забрали ногу та руку, однак війна проти Росії не змогла забрати віри, наснаги та України в серці.  Андрій переніс численні операціїї після важких поранень, які він отримав, захищаючи Луганський аеропорт. Дружина Світлана та донечки Валерія та Анастасія підтримували тата під час довготривалого періоду повернення до життя.

Канадськими спонсорами та підтримкою родини у важкий час стали Марина та Євген Кузнєцов.

334x514Назар Барилко, Львівська область

Львів’янин Назар потрапив в АТО у третю хвилю мобілізації.  Разом зі своїми побратимами з 24 бригади перебував на підкріпленні біля містечка Щастя, де і отримав важкі поранення , в результаті яких Назару ампутували ногу.

Канадськими спонсорами та підтримкою родини у важкий час стали кияни-ванкуверяни, Юлія та Константин Ющенки.

Ближче познайомитися з Андрім та Назаром можна буде на святі в суботу 16 січня.

Ветерани війни на Сході України відвідають Ванкувер Reviewed by on . Світлана Комінко (Ванкувер) 16 січня 2016 року українці Ванкуверу вшановуватимуть разом традиції українського Різдва та Маланки в приміщенні Українського Католи Світлана Комінко (Ванкувер) 16 січня 2016 року українці Ванкуверу вшановуватимуть разом традиції українського Різдва та Маланки в приміщенні Українського Католи Rating: 0
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1