Tuesday , 20 October 2020

Home » Event » Благодійний концерт від Комітету Допомоги Україні

Благодійний концерт від Комітету Допомоги Україні

Loading Map....

Date/Time
Date(s) - 10/12/2017
1:00 pm - 4:00 pm

Location
Ukrainian Cultural Centre at Holy Trinity Orthodox Cathedral

Categories No Categories


Комітет “Допомоги Україні“ при осередку УНО, м. Монтреаль та підтримки Конгресу Українців в Канаді відділу в м. Ванкувері, запрошує на благодійний Концерт, “РАЗОМ З УКРАЇНОЮ“10- грудня, 2017 року, в Кафедральному Соборі Св. Тройці за адресою 154-East 10th Aven. Vancouver, BC, V57 1Z4. ПОЧАТОК 13:00.

За участю Прот. о. Володимира Кушніра, настоятеля Кафедрального Собору Св. Софії м. Монтреаль

В програмі: духовні, ліричні, патріотичні та естрадні пісні із нових альбомів “Служити народу- Служити Богу“, “Свій Слід“ і “Вишиванка життя“.

ПІСЛЯ КОНЦЕРТУ: КАВА ІЗ СОЛОДКИМ ТА РОДИННЕ СПІЛКУВАННЯ.

Кошти призначаються на закупівлю необхідний ліків та іншого медичного приладдя для пораненим воїнам та допомога сиротинському Будинку “Сонечко“ в Львівській області

Вхід при до залі за добровільними пожертвами.

Запрошуємо українську громаду м. Ванкуверу підтримати цей благодійний концерт.

Благодійний концерт від Комітету Допомоги Україні Reviewed by on . Комітет ``Допомоги Україні`` при осередку УНО, м. Монтреаль та підтримки Конгресу Українців в Канаді відділу в м. Ванкувері, запрошує на благодійний Концерт, `` Комітет ``Допомоги Україні`` при осередку УНО, м. Монтреаль та підтримки Конгресу Українців в Канаді відділу в м. Ванкувері, запрошує на благодійний Концерт, `` Rating:
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1