Sunday , 23 January 2022

Home » Culture » Фестиваль українських колядок у Ванкувері

Фестиваль українських колядок у Ванкувері

Print Friendly, PDF & Email

Ірина Широка (Ванкувер)

18го грудня, у Ванкувері з величезним успіхом пройшов щорічний український фестиваль колядок. В ньому прийняли участь організатори свята – хор «Світанок», Корейський Католицький церковний хор та незалежна співачка Памела Морган. На фестивалі зібрались поціновувачі як українських, так і канадських колядок.

Українські колядники у Ванкувері

Хор «Світанок» продовжує цю традицію протягом останніх десяти років. Історія музичного колективу сягає своїм корінням до 1989. Протягом цих років Світанок підтримував українські традиції, відтворюючи їх у піснях. З відданістю і сумлінням він продовжує розповсюджувати хорову музику для українських і неукраїнських громад Ванкуверу і всієї провінції зокрема.

На недільному вечорі приємно здивувала публіку відома на весь світ коляда Щедрик. Історія якої кличе нас в дохристиянський світ. Багато українських колядок несуть язичницькі мотиви, оспівуючи початок світу, вплив божества на природу і на господарство зокрема. Офіційно коляда Щедрик була написана українським композитором Миколою Леонтовичем в 1913, відколи і почала набирати світову популярність.

Українські колядники у Ванкувері

Ще одна композиція, яка привернула особливу увагу гостей, має німецьке походження і вважається найвідомішою колядою в світі. «Свята Ніч» – єдина різдвяна пісня, яка переведена на 44 мови і виконана більш ніж трьохсотьма артистами. На цьогорічному фестивалі коляда прозвучала на 4 різних мовах – англійській, українській, корейській і німецькій.

Хор Світанок висловлює велику подяку всім, хто прийшов і розділив радість передноворічного концерту. Музичний колектив бажає усім смачної куті, веселих свят, і нехай Різдвяна коляда принесе у кожен дім щастя і радості на весь рік. Христос Народився!

Фестиваль українських колядок у Ванкувері Reviewed by on . Ірина Широка (Ванкувер) 18го грудня, у Ванкувері з величезним успіхом пройшов щорічний український фестиваль колядок. В ньому прийняли участь організатори свята Ірина Широка (Ванкувер) 18го грудня, у Ванкувері з величезним успіхом пройшов щорічний український фестиваль колядок. В ньому прийняли участь організатори свята Rating: 0

Шкода що не вдалось побувати.. Поколядуємо ще традиційно 7го січня)

Вела програму, наскільки я знаю, ведуча Нашого Голосу Павліна Демчук МакКварі. Нажаль не вийшло побачити. Взагалі таке потрібно записувати.

tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1