Tuesday , 19 October 2021

Home » Featured » Fusion festival 2015 відбувся у м. Сюррей

Fusion festival 2015 відбувся у м. Сюррей

Fusion Festival 2015 in Surrey, BC

Print Friendly, PDF & Email

18-19 липня цього року в місті Сюррей, що на Ванкуверщині, відбувся традиційний щорічний фестиваль національних культур Fusion festival. Команда Конгресу українців Канади представила український павільйон, який був присвячений традиційним народним інструментам України.

Команда Конгресу Українців Канади на фестивалі

Команда Конгресу Українців Канади на фестивалі

Скрипаль українського походження Майк Санишин дуетом з гітаристом Крейгом МакГрегором розважали публіку запальними українськими мелодіями з великої сцени фестивалю, а Гледіс Андреас давала уроки гри на цимбалах всім бажаючим – від мера м. Сюррей пані Лінди Гепнер до маленьких відвідувачів павільйону.

Дует Майк Санишин та Крейг МакГрегор

Дует Майк Санишин та Крейг МакГрегор

Вчимося грати на цимбалах

Вчимося грати на цимбалах

Розмальовуємо героїв українських казок

Розмальовуємо героїв українських казок

Граємо на бандурі

Граємо на бандурі

Щира подяка Наталі Яцкевич, Галині Палійчук, Івану Cадовському та іншим волонтерам, які присвятили свій час та натхнення та зробили наш павільйон приємним місцем затишку для відвідувачів фестивалю. До нових зустрічей, друзі!

Fusion festival 2015 відбувся у м. Сюррей Reviewed by on . 18-19 липня цього року в місті Сюррей, що на Ванкуверщині, відбувся традиційний щорічний фестиваль національних культур Fusion festival. Команда Конгресу україн 18-19 липня цього року в місті Сюррей, що на Ванкуверщині, відбувся традиційний щорічний фестиваль національних культур Fusion festival. Команда Конгресу україн Rating: 0
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1