Sunday , 23 January 2022

Home » For Newcomers » Моє кредо – якість: інтерв’ю з Ігорем Тимощуком, українським ріелтором із Ванкуверу

Моє кредо – якість: інтерв’ю з Ігорем Тимощуком, українським ріелтором із Ванкуверу

Print Friendly, PDF & Email

Чорноморець (Ванкувер)

Продовжуючи тему українського бізнесу у Ванкувері, кореспондент УВ зустрівся з відомим багатьом іммігрантам ріелтором Ігорем Тимощуком. Пропонуємо вашій увазі наступне інтерв’ю.

УВ: Пане Тимощук, як довго ви працюєте ріелтором та під дахом якої компанії?

ІТ: Ріелтором я працюю 8 років. Компанія, через яку оформляються офіційні папери називається TRG The Residential Group Downtown Realty.  Але скажу відверто, що в нашому бізнесі  все залежить від здібності ріелтора, а не від компанії на яку він працює.

Ігор Тимощук

УВ: І все ж таки, назва вашої компанії містить слово downtown (центр міста), це мабуть означає що ви є  насамперед фахівець з нерухомості в  даунтауні?

ІТ: Даунтаун я не тільки знаю як своїх п’ять пальців, але я й сам тут живу (зустріч відбувалась в одній з кав’ярень у центрального району Yeltown – УВ) і дуже люблю цей надзвичайно дивовижний район Великого Ванкуверу.  Також я чудово орієнтуюсь і роблю багато продаж в Східному Ванкувері, Північному Ванкувері, Бернабі, Коквітламі, Суреї і навіть Абосфорті.  Для своїх постійних клієнтів я готовий працювати в будь-якому районі.

УВ: Чому ви так любите Downtown Ванкуверу?

ІТ: Унікальне місце, одне з найкращих в світі.  Downtown з обох сторін омивається затоками Тихого Океану.  Завжди чисте цілюще повітря з моря.   Гори на відстані витягнутої руки.  Багато парків, зелені:  є всі умови для здорового способу життя та відпочинку.

Архітектура будівель – справжній зразок високого мистецтва.   Все зручно, все поруч, скрізь можна дістатись пішки, міський транспорт відвезе вас звідси куди завгодно.   Чудові ресторани на любий смак.  Кількість бізнесів та житлового фонду у  Downtown чудово  збалансовано.  Додайте до цього відмінний клімат, безпечні та чисті вулиці, ввічливих людей на них і ви зрозумієте чому Ванкувер  є  зразком для всього світу, наш досвід вивчається.

УВ: Хочу жити в Downtown..

ІТ: Так в чому зупинка?

УВ: Самі знаєте – космічні ціни..

ІТ: Але ж воно того варте.  Скажу більше: Downtown має великий потенціал для інвестицій, тобто ціни з часом будуть продовжувати рости.  До того ж зараз дуже «дешеві» гроші і гріх з цього не скористатись.

УВ: Ви можете допомогти з вибором вигідного вкладення потенційному інвестору?

ІТ: Так, це моя робота.  Ціна житла скрізь по Downtown залежить не тільки від району, але навіть кожна окрема споруда в одній і тій самій околиці має різну вартість квадратного метру.  Продавець, свідомо чи несвідомо, може поставити зависоку ціну на квартиру в проблемному будинку.  Я добре знаю яка будівля має вади, в цьому випадку  ціна житла в ній не буде рости так швидко, як хтілося би.   Я маю певний перелік критеріїв які треба витримати при купівлі інвестиційного житла.

УВ: Ви так цікаво розказуєте про нерухомість, що я можу впевнено сказати що вам подобається ваша робота..

ІТ: Так я люблю свою роботу.  Я допомагаю людям, вони лишаються задоволені і ми стаємо друзями з моїми клієнтами.  Моє кредо – якість, і в своєму бізнесі я роблю розрахунок на те, що людина прийде до мене знову та ще й порадить своїм друзям.

УВ: Ніколи б не став працювати з людьми,їм же неможливо вгодити..

ІТ: А мені працювати з людьми подобається.  Справа в тому, що в Україні я був  викладачем, спочатку 3 роки у Торгівельно-Економічному, а потім 10 років у Львівській Політехніці.  В якійсь мірі я продовжую передавати свої знання так само як і раніше , тільки тепер з іншої галузі:  нерухомості.

УВ: Пане Ігоре, можете ще щось додати про себе?

ІТ: Закінчив Львівський Університет, викладав, вже за часів незалежності відкрив свій коледж у Львові, за тим була імміграція до Канади.  Одружений,  маю дві дорослі дочки.

УВ: Мені здається я починаю розуміти секрет вашого  успіху:  університетська освіта, багаторічний досвід роботи викладачем – не часто можна зустріти ріелтора з таким як тут кажуть background, але давайте повернемось до нерухомості.  З ваших слів мені цілком зрозумілі причини за якими варто звертатися до ріелтора при пошуках житла, а в разі продажу: чи не краще продавати самому.

ІТ: Тільки той, хто ніколи не продавав, думає що це легко.   Або краще наведу приклад без прізвищ: знайомий чоловік сам продав таунхаус і був щасливий рівно місяць…,  бо через місяць його житло було перепродане за справжню ціну на 50 тисяч дорожче.

УВ: З таким аргументом важко не погодитись.  Цивілізовані країни вже більше ніж 200 років живуть за law of comparative advantage: кожен повинен займатись своєю справою, тоді всі виграватимуть. Залишилось тільки запитати як вас знайти потенційним клієнтам?

ІТ: Мене знайти легко, телефонуйте або пишіть на електронну пошту.

Мобільний телефон: 604-783-8665,
Телефон офісу: 604-453-6666
електронна адреса: [email protected]
Буду радий відповісти на всі ваші запитання.

УВ: Дякуємо за цікаву розмову і бажаємо успіху!

•     •     •            

P.S. Від редакції додамо, що запрошення на інтерв’ю на сторінках УВ є відкритим для всіх українців Великого Ванкуверу, що мають вагомі здобутки у сфері бізнесу, культури, мистецтва, спорту, громадської діяльності і т.д. Якщо ви бажаєте розповісти про себе, свою компанію чи організацію, поділитись секретами свого успіху – звертайтесь до редакції (e-mail: [email protected]) і ми із задоволенням з Вами зустрінемось. 

Моє кредо – якість: інтерв’ю з Ігорем Тимощуком, українським ріелтором із Ванкуверу Reviewed by on . Чорноморець (Ванкувер) Продовжуючи тему українського бізнесу у Ванкувері, кореспондент УВ зустрівся з відомим багатьом іммігрантам ріелтором Ігорем Тимощуком. П Чорноморець (Ванкувер) Продовжуючи тему українського бізнесу у Ванкувері, кореспондент УВ зустрівся з відомим багатьом іммігрантам ріелтором Ігорем Тимощуком. П Rating: 0

Thank you for your comment! I wish i could give a short answer, but the question you ask is a very general, because when we are talking about buying Real Estate it is very important to know first what is your intention, what is your short and long term goal, what is your budjet etc. And I don’t think we should narrow “the good buy” to such term as “next 6 month”. Everybody welcome to call me at 604-783-8665 for more detailed explanation.

Красиве, легке інтервю, яке презентує насамперед ріелтора як людину. Цікаво було б дізнатися чогось інсайдерівського, напр. який район Вел. Ванкуверу пан вважає найперспективнішим для вкладання в житло в наст. пів року, скажімо.

tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1